SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Witam, jeżeli masz pojedyncze pytanie, zadaj je w tym temacie. Może uda nam się ograniczyć spam, nowymi i zbędnymi tematami.
Proszę o nie wklejanie całych planów, do tego zakładamy osobne tematy. Unikamy również zbędnego spamu (wiem, wiem nasz dział to jedno wielkie spamowisko), będę odświeżał temat, gdy spadnie za nisko.

Byłoby miło, jakby większość domowników (tych bardziej obeznanych) odpaliła w temacie powiadomki.

Pozdrawiam. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no to ja pierwszy z pytaniem mam zamiar zakupić jakieś suple myślałem nad kreatyną i gainerem i olimpem co polecacie?

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kreatynę odpuść.
Kup sobie białko do uzupełniania braków w diecie i do tego jakieś multiwitaminy. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Mało wiadomości o sobie,praktycznie wcale.Począwszy od stażu treningowego,budowy ciała,odżywianie po cele jakie sobie stawiasz.Po części zgadzam się z Venc1Lq,ale tak jak mówię ,mało info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Info o nim znam, bo zakładał tu multum tematów.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Wypisz kto jest bardziej obeznany w pierwszym poscie by nowi wiedzieli kogo sluchac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Teraz już niestety nie mogę edytować. No i nie będę wybierał, kto jest ogarnięty, a kto nie. Bo jeszcze kogoś pominę i będzie jazda.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Ja tutaj jestem powiedzmy nowy.Miałem przez 12 lat sklep kulturystyczny,a na forum zalogowałem się żeby czasem poczytać co niektórzy maja ciekawego do powiedzenia,może mądrego,chociaż nie zawsze tak jest.Sami musicie to przyznać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Niestety, nie odpowiadamy za to co piszą inni. Ja staram się głupot nie pisać. Jednak, znowu się zaczyna. Jak to w tym dziale, spam w temacie do tego nie przeznaczonym. W tematach prywatnych spamujcie/my do woli. Ale tutaj, zachowajmy umiar. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Nikogo nie wskazuję ze pisze głupoty,ale są tacy,prawda?Przez cały okres który zajmuje się tym sportem zawsze starałem się oddać 100% mojej wiedzy jeśli ktoś miał pytania do mnie na temat treningu,odżywiania czy suplementacji.Oczywiście jeśli czegoś nie wiedziałem to normalnie o tym mówiłem,nikt nie jest alfą i omegą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
a jakie polecacie które brać"?

Split ty moja perło

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium