SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik a'la rutkow czyli jeszcze większa motywacja, aktualne foty str 415

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 606291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
Wjechal jeszcze tunczyk grillowany z kalafiorem

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999

20 sierpień DT

trening obwodowy , drugi dzien brak wegli zero mocy na treningu , wieczorem ładowanie ale foty pewnie wrzuce jutro co poleciał ;)




1.wyciskanie hantli ława skos dodatni 3 serie
2.rozpiętki brama wyciag dolny 3 serie



3.wiosło smith 4 serie
4.hammer sciaganie 3 serie
5.modlitewnik hantlami oburącz 3 serie
6.francuskie sztanga leżąc 3 serie



Omega Extreme - 2x do posiłku
Vitamin A-Z - 2 x do posiłku
Magnesium Citrate - wieczorem
Bcaa Powder - 5g do kazdego posiłku
C6 - po treningu
Blade - przed treningiem





1.400g całe jaja + ser zółty
2.220g pierś z kurczaka + 40g orzechy włoskie + warzywa
3.60g C6
4.220g schab + warzywa
5.35g C6 + 25g wiórki kokosowe
6.pizza lody

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
Witam , czas nadszedł na podsunowanie 3 miesiecznej redukcji

W tym roku podszedłem na luzie do redukcji , co weekend wpadały jaies smakołyki , fakt cardio na koniec kreciłem nawet 50min x 6 w tyg ale leciałem ciagle na wysokich weglach i kalori było sporo wiec i głodny jakoś nie chodziłem .

Z waga tez w tym roku skończyłem reduwyzej nic rok temu i wiecej miecha sie pojawiło z czego tym bardziej jestem zadowolony , bo juz nie jestem taki chudy a miesni z roku na rok przybywa .

Najwiekszy problem u mnie jest z pozowaniem i docieciem nóg , ogolnie obwody wieksze niz rok temu i najwazniejsze nogi urosły , nie jest to jeszcze to co chciałem osiagnac ale widze ze rok dobrze przepracowany .

PT zaczałem z waga 85kg i jak pisałem na poczatku nie chciałbym zejsc ponizej 80kg i udało mi sie , bo waga dziś rano pokazłą 80,6kg.



diete oraz treningi mozna było obserwowac w moim dzienniku a teraz najwazniejsze - foty !



















...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17704
Dobra robota, nogi zdecydowanie poprawione,swiatlo nieco slabe dalss na nie, plegar tezszerszy.zyl sporo powychodzilo, rok temu po redu chyba waskularyzacja byla slabsza . No to rutek, kiedy wychodzisz?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
niezla przemiana rutek
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
dzieki Tomek

Carlitos scena jeszcze nie dla mnie
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
takie ładowanko było w sobote koło 21



a takie przez cała niedziele

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999

22 sierpień DT

po weekendowym ładowaniu dziś z rana poleciały nogi ale jakoś słabo sie czułem .
Zaczynamy mase cardio 3x 20min dieta na razie bez zmian




1.fronty 3 serie
2.suwnica wypychanie 4 serie
3.prostowanie na maszynie 4 serie
4.wykrok bułgarski 3 serie
5.mcnp hantlami 4 serie



Omega Extreme - 2x do posiłku
Vitamin A-Z - 2 x do posiłku
Magnesium Citrate - wieczorem
Bcaa Powder - 5g do kazdego posiłku
C6 - po treningu
Carbo Plus - po treningu
Be Fit - rano
Blade - przed treningiem





1.45g bE Fit + 20g olej rzepakowy z lnianym
2.40g C6 + 45g Carbo Plus
3.220g pierś z kurczaka + 70g ryż basmati + 20g orzechy włoskie
4.220g pierś z kurczaka + 70g ryż basmati
5.220g pierś z kurczaka + 70g ryż basmati + 10g olej kokosowy
6.100g wafle ryżowe + 35g masło orzechowe

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
gratki za udaną redukcję ! fajne kostki na brzuchu , bardzo przyzwoity bf
troche nogi dowalić i bedzie konkret, oczywiscie barki wg najlepsze - boczne aktony kozackie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19268 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852245
dobre jest rutek,
ladowanko niczego sobie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

Następny temat

Droga do debiutów 2015

electro
Polecane artykuły