Fani Big Ramy'ego wiedzą, że zawsze był jednym z najbardziej utalentowanych kulturystów na świecie, ale co roku brakowało pewnego elementu układanki, aby odnieść zwycięstwo. Wszystko zmieniło się po tym, jak rozpoczął współpracę z Chadem Nichollsem. W końcu pokonał swoich największych rywali i zdobył tytuł Mr. Olympia 2020.

Nicholls jest jednym z najlepszych dietetyków i trenerów przygotowujących kulturystów. Jest też dość kontrowersyjną postacią w opinii branży. Podobno stosuje dość drastyczne metody, by jego podopieczni osiągnęli sukces. Sam kiedyś startował w zawodach, a popularność zdobył w połowie lat 90. dzięki współpracy z wieloma zwycięzcami, takimi jak Ronnie Coleman, Melvin Anthony, Dallas McCarver, Flex Wheeler, Don Long czy Tom Prince. To Nichollsowi przypisuje się pierwsze legendarne zwycięstwo Ronnie Colemana na Mr. Olympia.

Polecamy również: Chad Nicholls prawie zabił Colemana i przyczynił się do śmierci Dallasa McCarvera

W niedawnym wywiadzie Chad Nicholls wyjaśnił, jak przebiegała współpraca z Big Ramym i co zrobili, aby osiągnąć cel. Pragnie, aby jego podopieczny był jeszcze większy w 2021 roku. Jego trener mówi, że w przyszłym roku planują poprawić niektóre elementy, by zrobić jeszcze większe wrażenie na scenie. 

„Oczywiście z wyniku jesteśmy zadowoleni, ale myślę, że kiedy spojrzysz na ogólny obraz tego, co musi się wydarzyć, to na pewno musimy poprawić jego dolne mięśnie grzbietu i dokonać drobnych poprawek. Talia ma być wąska i może trochę większa górna część klatki piersiowej.”

Jesteśmy ciekawi jak przebiegnie dalsza współpraca Big Ramy'ego z Chadem Nichollsem. Mamy nadzieję, że dość bezpiecznie pod względem zdrowotnym. Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:

https://youtu.be/rMynJsErmJ0

Komentarze (7)
lodzianin1

Wiekszego sobie jakos go nie wyobrazam

0
Possible

No o Colemanie też tak mówili po Olympii 03, a jednak w następnym roku był jeszcze większy...;)

0
lordknaga

on nie musi byc wiekszy, tylko miec lepsza forme, bo rozmiarowo nawet jak by zjechal nawet -10kg i tak by byl dalej najwiekszy... nichols jest znany ze swoich protokolow i ma ksywke "kidney cooker" czyli smazalnik nerek :-D wielu jego atletow ma problemy zdrowotne albo zmarlo dosyc mlodo ale wielu tez osiagnelo wiele sukcesow jak np. coleman, wheeler, nasser :-) naser nie zyje od 7-8 lat a wheeler czesciej w szpitalu niz w domu no i niedawno mu amputowali noge... ogolem fajnie sie slucha wywiadow chada na rxmuscle ale watpie ze te jego teorie i protokoly to cala prawda.

1
rarytas1

Fakty są takie że pod ręką Chada nagle zawodnicy zaczynają brylować . Pewne jest że Ramy zapłaci zdrowiem za to co musi robić oby do tego czasu osiągnął jak najwięcej

0
lordknaga

rarytas - moze mu sie "poszczescic" jak colemanowi, rozwalil sobie kregoslup cwiczac jak cwiczyl a z jego organami podobno wszystko ok :-) a obejrzyj sobie jak cwiczy arab? to sa 2 kompletnie inne szkoly, wiec daje 50/50 :-D

0
rarytas1

Smród za Chadem nie uniósł się bez przyczyny. Po trupach do celu. Big Ramy nigdy nie wyglądał tak jak teraz a plan Chada na przyszłość może wyjść , albo nie to nie Chada zdrowie. W sumie Ramy ma swoj rozum, żyje żeby wygrywać

0
avo 21

Każdy może być większy wszystko zależy ile jest w stanie wytrzymać wątroba.

0