SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik a'la rutkow czyli jeszcze większa motywacja, aktualne foty str 415

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Marian 87.
85kg już nieźle jak głębokość?

nastepnym razem nagram filmik i zobaczysz bo ceżko mi określić ale wydaje mi sie ze na pewno mniej niż 45stopni


Remik obowiazkowo idz ale najpierw lepiej rezonans zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Przysiady 10x10 na nogach to jest mega walka z sobą i satysfakcja . bardzo lubię ten trening i na pewno do niego wrócę . Potem 4 serie przysiadów nie robią żadnego wrażenia nie ważne z jakim ciężarem poprostu po tych 100 przysiadach jest się niezniszczalnym ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
tez mi sie podoba i dzisiejsze zakwasy bezcenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
w końcu poczułeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
no dzisiaj najlepeij to siedzi mi sie , bo jak wstaje i mam gdzieś isc to juz tragedia

ciekawe jak jutro mi pójdzie z bieganiem w terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548

25 pażdziernik DT

Zakwasy na nogach mega , dzisiejszy trening bez polotu bo poszedłem po jednym posiłku choć jak widac w tabeli był obfity bardzo ale jakoś z rana nie bardzo lubie trenować , pompa mimo tego mega , nie mogłem jej ogarnać aż bolało




BICEPS i TRICEPS
1.Uginanie przedramion z hantlami siedzac + francuskie hantla siedzac 4 superserie
2.Wyciag górny uginanie przedramion do głowy + wyciag górny linki prostowanie przedramion 3 superserie
3.Uginanie przedramion hantla młotkowo modlitewnik + pompki odwrotne 3 superserie




BARKI
1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy siedzac 4 serie
2.Wznosy bokiem + wznosy przodem 3 serie łączone



AEROBY
15 min rowerek stacjonarny





Vitamin Health-Care - 2x do posiłku
Omega Health-Care - 2x do posiłku
Glukosamine - 2x do posiłku
Magnesium Citrate - 10g w ciagu dnia
Hi Anabol Protein - rano do omleta
Bcaa Powder - przed aerobami
A.M.G. - przed treningiem



Creasteron - po treningu






Chlebek orkiszowy upieczony przez moją żone , bardzo dobry


Posiłek nr 1- placek owsiano twarogowy z jabłkiem i z polewą z Hi Anabol Protein + bułka wieloziarnista z masłem orzechowym


Posiłek nr 2 - bułki wieloziarniste z łososiem i serkiem topionym


Placki ryżowo kurczakowe + kalafior pieczony bardzo smaczny pierwszy raz taki robiłem


Sałatka z kurczakiem grillowanym i makaronem pełnoziarnistym


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj Łukasz na modlitewniku szerszy zakres ruchu zrobić (wyżej do góry), lepiej poczujesz dwugłowy.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2014-10-26 00:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Kacper , miałem juz tak spompowany bajceps ze ledwo te ruchy dałem rade zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No rośniesz w oczach, fajnie to idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Jak bede to cwiczenie robi wczesniej to napewno bedzie dłuższy ruch bo bedzie taka możliwość

Jak narazie to jestem chyba w najlpeszej formie w życiu i to w takim wieku a może bedzie jeszcze lepiej , zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

Następny temat

Droga do debiutów 2015

WHEY premium