SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik a'la rutkow czyli jeszcze większa motywacja, aktualne foty str 415

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 606216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Straciles kolorek od Lutego
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
no tak opusciłem sie we wszystkim niestety
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Nadrobisz
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86934
Nie musisz, Ty tego chcesz
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
dobrze powiedziane kotlet chce tego i zrobie to
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999

26 kwiecień DNT

Cały dzień przesiedziałem w domu , nuda straszna ale tak bywa , jutro juz trening bedzie ogień





Witaminy A-Z - 2x do posiłku
Glukosamine - 2x do posiłku
Magnesium Citrate - 10g w ciagu dnia
Creasteron - w ciagu dnia
C6 - w ciągu dnia
Casein Micelarna - ostatni posiłek




Posiłek nr 1 - jajecznica z cebulka + bułki z serem


Posiłek nr 3 - makaron + łosoś grillowany + warzywa - mega na wypasie posiłek


Posiłek nr 5 - ryż + kurczak + kapusta czerwona


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
ta cola zero z biedry dalej taka paskudna jak kiedys? swojego czasu nie mogłem jej ruszyć, tylko light wchodziła (produkcji hoopa), teraz i light robi kto inny i jest niespijalna...
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
cola zero najlepsza jaka piłem , lepsza nawet niż pepsi max
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 590 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11170
Mi obie wersje smakują bardzo i light i zero ;]

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

Następny temat

Droga do debiutów 2015

electro
Polecane artykuły