Szacuny
8831
Napisanych postów
50913
Wiek
46 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
390999
18 październik DNT
Bez aktywności dziś , wpdły ciastka oreo w ciagu dnia od jutra podbijamy kalorie z wegli i tłuszczy , białko w dół , zmiany tylko w dt .
Omega Extreme - 2x do posiłku
Vit C - do posiłków
Glukosamine - 2x do posiłku
Magnesium Citrate - 10g w ciagu dnia
Vitamin A-Z - 2 x do posiłku
Hyper Fusion - rano na czczo
Szacuny
8831
Napisanych postów
50913
Wiek
46 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
390999
19 październik DT
Pierwszy dzień nowego treningu i juz wiem ze bedzie cieżej niż poprzedni ale przelece cały bo co tam , kolejne wyzwanie .
DZIEŃ 1
- wyciskanie sztangi ławka płaska weżej 4x10
- wyciskanie sztangi ławka płaska szerzej 4x10 drop
- rozpiętki ława skos dodatni 4x15
- linki wyciag górny 3x15 + pompki 3x21 + wznosy przodem linki wyciag dolny 3x12
- wznosy przodem sztanga w lezenu na ławce skos dodatni 4x12 + uginanie przedramion ze sztanga w leżeniu na ławce skos dodatni 4x8
STEPER - 20min
Omega Extreme - 2x do posiłku
Vit C - do posiłków
Glukosamine - 2x do posiłku
Magnesium Citrate - 10g w ciagu dnia
Vitamin A-Z - 2 x do posiłku
C6 - po treningu
BLADE - przed TRENINGIEM
Vaso Fusion - przed treningiem
Hyper Fusion - po treningu
Nowy smak C6 nut - cynamon , trzeba bedzie spróbowac , mega ciekawi mnie ten smak
Omega Extreme - 2x do posiłku
Vit C - do posiłków
Glukosamine - 2x do posiłku
Magnesium Citrate - 10g w ciagu dnia
Vitamin A-Z - 2 x do posiłku
C6 - po treningu
BLADE - przed TRENINGIEM Vaso Fusion - przed treningiem
Hyper Fusion - po treningu