Szacuny
17
Napisanych postów
582
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
31206
tez sie wczoraj rzucilem na jedzonko i sie niestrawnosci,wzdęć dorobilem jednak tłuste frytki z frytkownicy mi nie służą hehe dzisiaj jem jak dziewczynka bo żołądek cos nie do końca doszedł do siebie. W sumie mało zjadłem ale frytki źle weszły.
Zmieniony przez - marbex w dniu 11/9/2014 8:18:49 PM
Szacuny
8831
Napisanych postów
50913
Wiek
46 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
390999
9 listopad DNT
Wstaje rano na wage po sobotnim ładowaniu a tu 0,5kg mniej niż tydzień wczesniej wiec ładujemy dalej Rano elegancko mi sie biegało , ale podobno na kacu tak jest Wieczorem byłem w operze na Paranienormalnych wiec pośmiałem sie co nie miara
AEROBY 38 min biegania w terenie
Vitamin Health-Care - 2x do posiłku
Omega Health-Care - 2x do posiłku
Glukosamine - 2x do posiłku
Magnesium Citrate - 10g w ciagu dnia
Ultra Amino 5100 - pomiędzy posiłkami
Vitamina C 1000 - profilaktycznie w ciagu dnia
Bcaa powder - przed bieganiem
Creasteron - po bieganiu
Szacuny
8831
Napisanych postów
50913
Wiek
46 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
390999
marbex
tez sie wczoraj rzucilem na jedzonko i sie niestrawnosci,wzdęć dorobilem jednak tłuste frytki z frytkownicy mi nie służą hehe dzisiaj jem jak dziewczynka bo żołądek cos nie do końca doszedł do siebie. W sumie mało zjadłem ale frytki źle weszły.
Zmieniony przez - marbex w dniu 11/9/2014 8:18:49 PM
kiedyś po frytkac miałem to samo , byłem nad morzem zjadłem a potem sie mega meczyłem