na siłce hehehe
niech sie sztangi złapią lepiej xD
niech sie sztangi złapią lepiej xD
Ilość wyświetleń tematu: 606226
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html

Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
T.PabiniakAle cie ponioslolosos zrobiony jak w jednej knajpie u nas identycznie sie prezentuje

rutkownie gram w te głupoty nawet nie szukałem apki zeby zainstalowac , dla mnie jest to dziecinada , dzis był artykuł o tym w tv ze to wielki biznes nintendo zarobiło juz 10 miliardów dolarów , restauracje kupuja pakiety na jakies pokemony ogłaszaja sie ze w tych godz beda u nich i ludzie przychodza , to jest biznes , zreszta jak gadali ze przynajmniej dzieciaki wychodza z domu tylko co z tego jak cay czas wgapieni w tel i nie patrza jak chodza gdzie chodza i wogole ..... patologia
a juz widziałem ze u mnie na siłce też łapią , to trzeba miec zryty łeb![]()
Zmieniony przez - rutkow w dniu 2016-07-24 13:22:31

warezzT.PabiniakAle cie ponioslolosos zrobiony jak w jednej knajpie u nas identycznie sie prezentuje
![]()
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html

Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły