Ależ dziękuję Pani Dżoano
29.12 trening
1. Wycisk skos ujemny 5 * 4-6 rampa
60 x 5/90 x 5/110 x 5/130 x 5/145 x 2
60 x 5/90 x 5/115 x 5/135 x 4/150 x 2
2. a/ wyciskanie młotkowe 30 st. 3 * 6-8 ss progresja
39 x 8/42 x 6/45 x 4
39 x 8/42 x 5/45 x 3
3. b/ rozpiętki 30 st. 3 * 8-10 ss progresja
18 x 10/21 x 8/24 x 5
18 x 10/21 x 9/24 x 6
4. MDS wyciskanie 30/15/płaska 2-3-4-4.1/3 * 7-9
21 x 9/7/6
24 x 9/5/4
27 x 7/3/3
30 x 6/2/2
21 x 9
24 x 9
27 x 9
30 x 7
5. Wycisk płaska 1 * 100
42,5 x 59-80-100
42,5 x 60-84-100
czas - 33 minuty
Delołdingu ciąg dalszy, więc szarży z ciężarami nie było. Było za to ostre tempo.
1. MOC. Dołożyłem względem poprzedniego tygodnia i 150 kg poszło dwa razy płynnie, choć nie powiem że lekko.
2. W drugiej superserii troszkę zabolał lewy bark więc lekko spanikowałem. Ale dokończyłem wg planu.
3. MDS w lekkiej formie czyli skupiałem się na technice. Niemniej 30 kg już mocno odczułem.
4. Setka nieco lepiej niż tydzień temu.
********************************************************
30 12. trening (zamiast czwartku)
1.
Podciąganie nachwytem 5 * 4-6 rampa
5 x 5/10 x 5/15 x 5/20 x 5/25 x prawie 4
0 x 5/5 x 5/10 x 5/15 x 5/20 x 4 (prawie 5)
2. wiosło sztangą 5 * 4-6 rampa
60 x 5/90 x 5/110 x 5/130 x 3/135 x 2
60 x 5/90 x 5/105 x 5/120 x 4/135 x 1 i pół
3. Szrugsy sztangą 4 * 6-8 rampa
110 x 6/140 x 6/160 x 6/180 x 4/190 x 3
120 x 6/150 x 6/170 x 6/200 x 3
4. MDS podciąganie sztangi/wiosło podchwyt/nachwyt 2-3-4-4.1/3 * 7-9
9/7/5 x 87,5
9/4/5 x 90
8/4/3 x 92,5
7/3/2 x 95
9 x 87,5
9 x 90
9 x 92,5
9 x 95
5. Wymach boczny w opadzie 1* 100
78-100 x 9
82-100 x 9
czas 38 minut
Trzeci trening pod rząd, bo w związku z tym że obsługa będzie na ciężkim kacu w piątek siłka zamknięta i trza było ścieśnić tydzień.
1. Zluzowałem z ciężarem, a mimo to 20 kg tylko 4 razy. Piąty prawie, prawie ale sie nie liczy.
2. Tempo ostre, dwa pierwsze ćwiczenia zrobiłem w 15 minut ( łącznie 10 serii). W ostatniej zabrakło już mocy żeby 135 podciągnąć drugi raz, ale niewiele brakowało.
3. Szrugsy powoli do przodu. Nie obyło sie bez darcia japy, aż sezony na chwile przestały pisać sms-y żeby zobaczyć kto zakłóca spokój.
4.Mdsik w takiej formie łatwo, choć nie lekko. Ostatnia seria z odkładaniem po każdym powtórzeniu i darciem kopary również.
5. Lepiej.
************************************************************
31.12 OSTATNI TRENING W TYM ROKU
1. PP 5 * 4-6 rampa
20 x 5/40 x 5/60 x 5/80 x 5/90 x 3
20 x 5/40 x 5/60 x 5/80 x 5/92,5 x 2 i pół
2. Przyciąganie sztangielek 4 * 6-8 rampa
10 x 8/30 x 7/42 x 6/54 x 6/60 x 3
18 x 8/30 x 8/42 x 8/54 x 7
3. 3. MDS wymach boczny/power wymach/DB raise 2-3-4-4.1/3 * 7-9
9/6/6 x 18
8/4/4 x 19,5
7/2/3 x 21
6/1/3 x 22,5
9 x 18
9 x 19,5
9 x 21
7 x 22,5
4. MDS wymach siedząc 80/90/leżąc 80 2-3-4-4.1/3 * 7-9
9/6/5 x 12
9/4/4 x 13,5
7/2/3 x 15
4/1/2 x 16,5
9 x 12
9 x 13,5
7 x 15
6 x 16,5
5. Wspięcia siedząc 3 * 20 progresja
90 x 20/120 x 20/150 x 17
100 x 20/130 x 20/160 x 16
czas - 35 minut
Kolejny ekspresowy trening. Mimo że to juz czwarty z rzędu w tym tygodniu nie czułem zmęczenia.
1. W ostatniej serii skopałem wybicie - trzecie powtórzenie było w zasięgu.
2. fajna pompa
3.i 4. Mds-y technicznie oprócz ostatnich serii, kiedy ciężar już na to nie pozwalał. Paliło jak cholera.
5. Progres, ale do Dżoany jeszcze trochę brakuje
Dawno tak nie spompowałem barków, a łydki pieką do tej pory. Za***isty trening.
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NADCHODZĄCYM ROKU. KASY I BICIA REKORDÓW - RESZTA JAKOŚ SIĘ UŁOŻY
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-12-29 20:53:57
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-12-29 21:03:30
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-12-30 16:11:33
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-12-30 16:12:04
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-12-31 13:20:29