elo:D mam pytanko bral juz ktos z was mono z jablkiem jakie mieliscie efekty??mam zamiar brac cm3 treca i mono jeszcze nie wiem jakie ale chyna univerka:D i dawkowanie tak DT rano jablko po treningu mono DN rano mono po poludniu jablko??:D co wo na to??:d
Witam, zakupiłem sobie mono i thermo speed, bardziej chcialbym ten spalacz potraktowac jako przedtreningowke. Czy suplement na spalanie tkanki tluszczowej nie przeszkodzi mi w budowaniu masy mięsniowej? Mam niewielki nadmiar tkanki tłuszczowej więc mógłbym skorzystać przy tym z mozliwosci tej odzywki. Jak w tym wypadku dawkowac thermo speeda.
Witam! w przyszłym tygodniu mam zamiar zacząć cykl (jak w opisie) i tu mam pytanie jak to dawkować i w jakich porach bo zalałem różne wersie. Posiadam 1kg horse power i nieograniczoną ilość mono z Olimpu.
Mam jedno krotkie pytanie. Moje sniadanie ma wygladac tak : ok. 50g twarogu+jogurt, ok.60g Gainbolica 6000. Jako ze jestem na cyklu , i mam spozywacz 5g naczczo - rano, nie wiem czy lepiej pic rzeczywiscie przed tym pislkiem ta krete + dextro juice, czy moge dosypac krete do gainbolica. ?
Witam. Za okolo 2 tyg mam komisje lekarska do wojska. Moje pytanie jest takie czy jak wezme monohydrat kreatyny nie wyjdzie mi nic w moczu ? Powikeszonego/ pomniejszonego na badaniach? Pozdrawiam i czekam na odp.
Otóż kończę drugi cykl na kreatynie(staż około rok), dietę posiadam, którą uzupełniam suplementami, mam pytanie czy na 3 cykl który mam zamiar robić za jakieś 50 dni lepiej wybrać znowu mono, czy tym razem wybrać jabłczan? która z kreatyn daje lepsze efekty?
Witam, od poniedziałku mam zamiar rozpocząć suplementację Monohydratem Kreatyny ActivLab - Creatine Powder Super - 500g W jakich ilościach mam ją przyjmować i w jakich porach dnia. Jeżeli rano na czczo przed szkoła to mogę ją wypić, następnie zjeść śniadanie i wypić kawę czy nie za bardzo tak można ?
witam!!!! Posiadam zwykły 0,5 kg monohydratu kreatyny vitalmaxa oraz cell pump 450 g waze 76 kg przy 182 cm wzrostu pomozcie mi rozpisac cykl tych dwoch kreatynek na raz bo podobno efekty po takiej mieszance sa nieziemskie!! :D
hej. cwicze juz rok mam 16 lat. jestem pasjonatem pilki recznej. Mam 187 cm wzrostu i 76 kg wagi. chce sie wzmocnic i przybrac na masie. czy zdrowy i odpowiedni bd dla mnie suplement monohydrat kreatyny olimp 1250? WIem ze ten temat byl walkowany juz 100 razy. ale prosze o fachowy komentarz.
Jak w temacie jak temu zaradzic. Zakupilem SFD Pure creatine + crea shot v2 w ktorym jest 3 g mono + 8 g mono z SFD PUre łacznie kolo 11g. A jestem na suchej masie i nie chcialbym sie zalewac woda
witam , strasznie mnie denerwuje ten temat dlatego chciałbym uzyskać od was jedynie jasną odpowiedź : DT : 5g na czczo 5 po trening DNT: 5 na czczo 5 po południu lub DT :5g przed treningiem 5 po treningu DNT : 5 na po sniadaniu 5g wieczorem nie wiem , ma to jakieś znaczenie jak najlepiej dawkować ? pozdrawiam!!!
Witam, mam zamiar zrobić cykl mono+jabłko i mam kilka pytań na ten temat: 1) Jak dawkować. 2) Jaka jest różnica w działaniu tych dwóch kreatyn? 3) Dlaczego trójboiści stosują tylko mono, chociaż to jabłko teoretycznie jest na "siłę". Pozdrawiam Przemo7755.
witam zamierzam kupic sobie wlasnie creapure olimpa i top mass zastanawiam sie czy dorzucic do tego d-ribose czy dekstoze co bardziej polecacie?? z gory dzieki a soga moze ktos dostanie
Glutamina-Bcaa-Univ.Storm.-Univ. shock- monohydrat / zapytanie o dawkowanie witam trening 3 x w tyg towarku na 45-50 dniowy cykl prosil bym zorientowane osoby o dobre rozpisanie dawkowania w DNT I DT sylwetka atletyczna , dieta jest z gory dziekuje
Witam. Mam na stanie monohydrat, cm3 oraz cellpump. Chciałbym to pociągnąć jakieś 6 tygodni i teraz problem w dawkach. Jak ktoś MA jakiekolwiek pojęcie w tego typu połączeniu to prosiłbym o opinię i rozpisanie dawkowania. Z góry thx.
Witam otóż moje pytanie brzmi , kiedy najlepiej zazywac kreatyny dodam tylko ze codzienna dawka moja bedzie 10 g rozłożone 5x2. I chciałbym abyście podali kiedy mam brac te 2 dawki kreatyny po 5 G. ! Pzdr.
Witam, Chciałbym się dowiedzieć, który Monohydrat jest najlepszy i w miarę przystępnej cenie. Monohydrat po którym osiągnę najlepsze efekty. Cena do 100zł Z góry dziękuję, Pozdrawiam Zmieniony przez - alamssic w dniu 2014-10-15 13:04:40
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam , kupiłem ostatnio Monohydrat Olimpu Mega caps 1250 na opakowaniu producenta było napisane by dawkować w miarę możliwości 4 pigułki przed treningiem i 4 po w DT i tak samo w DNT. Stąd moje pytanie bo wcześniej w pigułkach nie brałem czy te dawkowanie jest dobre? Dodam jeszcze że waga 75kg , wzrost 180cm.