SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sok do żyly...prawie zszedłem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Siema pany

Pamiętam jak kiedyś tam na początku drogi na soku dużo pytałem i pisałem to tu to tam, co dzieje się jak sok pojdzie do żyły. Nikt nie wiedział, jedyne do mówiono, to że lipa na maxa...ale nic konkret...domysly po prostu.

Zatem piszę dla tych co nie wiedzą a chcą wiedzieć jak to jest.

Dziś w pracy poszedłem sobie do łazieneczki...zasysam 1cm npp...szykuje udo itd.

Wbijam...aspiruję...czysto...więc cisnę tłok. Ręka mi sie nie poruszyła...igła nie cofnęła ani nie weszła głębiej.
Sok wchodził gość łatwo...co mnie zastanowilo, ale biłem dalej. Kilka sekund po wyciągnięciu igły...dopadł mnie kaszel...taki jak najgorszy po trenie...płuca mi wyrywało a ja nie mogłem odkaszlać tego co w klatce mi sie działo...oczy zaciskaly mi sie we łzach i nie mogłem ich otworzyć...
Pamiętam że jedynie pomyślałem to "o kurva, umrę w pracy z pompką w dłoni...ale obciach"...po 5 minutach odpuszciło, a po 15stu mogłem już oddychać.

Zatem tak to jest przy soku w żyle.

Masakra by byla jak bym bił poniedziałkowy pakiet...3cm prolo i 1cm npp. 4ml siku do żyły to już pewniak bym był sztywny.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Po npp ten wlasnie efekt jest nasilony,po meci inj tez, po trenie jest najgorzej.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wspolczuje, teoretycznie w takich przypadkach jeszcze czasem czuc dziwny posmak w ustach..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Musiałeś być gdzieś na granicy żyły i potrzeba było milimetra. Dobrze, że Tobie nic się nie stało.
Lepiej już stracić jaja podczas seksu oralnego z obywatelką Laponii

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
ja czułem zapach...jakby siarki
nigdy z npp nie miałem takiej akcji...za 2 dni jak będe sie zabierał za shota to będzie trauma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
propo utraty klejnotów
byłem w kinie na Drogówce...tam dziwka robiąca loda policjantowi na tylnym siedzeniu subarki, odgryzła wacka jak kierowca zachamował bo na pasy weszła armia zakonnic...f*** krew wszędzie a dziwka w białym futerku...potem wyglądała jak w patriotycznym w dzianku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
Co za głupoty :P czasem tak na npp jest pisał o tym Kazimierczak kiedyś że nie tylko po trenie wiec nie strasz chłopaków takimi śmiesznymi historyjkami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
To jest smieszna historia Mike ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Masz sogacza na odwage przed kolejnym strzałem

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Zastanów sie lepiej co Ty wyprawiasz robiac sobie strzały w toalecie publicznej jakie tam sa warunki higieniczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Szczerze mówiąc to kilka razy miałem już takie akcje i jakoś mnie to nie ztazilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta i halo plex

Następny temat

Pierwszy cykl - siłownia + mma

WHEY premium