SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sok do żyly...prawie zszedłem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
marcin618
Niedawno zle wbiłem w udo(pierwszy raz),tez nieciekawie sie poczułem:gorąco,pobudzenie,niepokój itp...Po co bić po udach jak można bezpieczniej po pośladach walić,a tam jest bardzo małe prawdopodobieństwo trafienia na żyłe.

Zmieniony przez - marcin618 w dniu 2013-02-22 18:45:50


jak sie 14ml bije tygodniowo to tylek myslisz ze tyle przyjmie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
koksik93
kwestia gimnastyki oj tam niektorzy pewnie nie raz w zyle wbijali nie wiedzac o tym :D


to trzeba byc nie dorobionym d****.....m zeby dac w żyłe i nie wiedziec o tym

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
to jak zrobic samemu shota w posladek ? ciezko, najwygodniej chyba w udo ale tam duzo zył.. w posladek to ciezko wydaje mi sie bo jesli sie ogladasz za siebie to spina sie posladek tak mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Użyj lustra.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
zazwyczaj tak się robi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
a jak to jest z naczyniami krwionosnymi często zdarza wam się Panowie trafic bo to tez podobno odrobinę boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Żyły nie są unerwione, więc nie boli nic.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
wydaje mi sie ze nad kolanek z 10-15 z prawej strony w szczyt nie jest tak zle z tymi zyłami. zobaczymy jak dalej z shotami w to miejsce. nie boli zbytnio i gladko wchodzi ;)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Ja bije po całym prostym uda i jeszcze nie zdarzyło mi się takie coś.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie zdażało nawet na propie kiedyś na trenie tez często, mam na to nie zawodny sposób nie zwilzać igły sokiem zostawic minimalnie zeby igła była sucha przed iniekcją, kiedyś przy iniekcji trenu po samym wbiciu igły złapał mnie kaszel a nawet soku nie wtłoczyłem, także na prawde wystarczy zahaczyć o naczynko i wpadnie minimalnie soku zeby taka rekacja wystąpiła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta i halo plex

Następny temat

Pierwszy cykl - siłownia + mma

WHEY premium