SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Gratulacje i ode mnie.
Dla obu oczywiście
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wycwiel i ITI zmonopolizowali konkurs. Jeszcze raz gratuluję. Szkoda, że tylko jedna dziewczyna sie odważyła...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Trzeba było jechać i startować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Trzeba było jechać i startować

Kto wie, może kiedyś...
Ale chyba mocno przez palce sędzia oceniał poprawność techniki przedstawicielki płci pięknej



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-09-30 13:31:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
QUEBLO będziemy szlifować dalej formę dzięki
Tsubame na pewno była byś na pudle a może nawet musiał by paść wyższy wynik przy Twoim udziale szkoda też że Marty zabrakło .
Czy przez palce była oceniana zawodniczka pewnie tak jak wszyscy dlatego był tylko jeden sędzia dyktujący tempo i mozna było sobie pozwolić na różne rzeczy też z tego skorzystałem ( no ale mogli wszyscy).
Za rok tez się chętnie wybiorę ale tym razem przygotuję kilku osobową ekipę Cibie tez będę namawiał
Warszawiaki startowały w WL ( chłopak i dziewczyna ) tu też byś stała na pudle nawet chyba jako zwyciężczyni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel

Za rok tez się chętnie wybiorę ale tym razem przygotuję kilku osobową ekipę Cibie tez będę namawiał

Może do przyszłego roku uda mi się wyzbyć wewnętrznego przeświadczenia, że na zawody jeszcze za wcześnie i dam sie namówić ... chociaż wolałabym zacząć od jakichś mniejszych, lokalnych, żeby przełamać opory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Tsu wiem o co Ci chodzi to są właśnie takie zawody ( może nazwa przytłacza) ale może brac w nich udział każdy nie zależnie od stażu czy umiejętnosci sędziowanie jest bardzo wyrozumiałe Takie żeby posmakować atmosfery zawodów i próbować się sprawdzić w bardziej wymagającej rywalizacji a Ty przecież lubisz rywalizację . No i masz dwa w jednym to co lubisz WL i pompki w jednym i w drugim była byś zapamiętana
Ale to za rok wcześniej mam nadzieję że się spotkamy na jakiś zawodach WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Graty chłopaki za zawody! Zdominowaliście je z Itim. Szkoda że od nas Paweł Selerski się nie zdecydował,bo by Was trochę przycisnął ;) To widzimy się w czerwcu 2019 w Sochaczewie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ależ klasa.
Późne bo późne, ale najszczersze gratulacje.
Robocopy nie do zajechania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dziękujemy
No Sochaczew już wpisałem w kalendarz oby zdrowie dopisało. W czerwcu nic nie będę organizował . W ogóle od tego wiecznego pouczania mnie przez mistrzów WW odechciało mi się organizowania ale chętnie sobie po startuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium