SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
.... podaj chociaż jaki czas zrobiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
No to zdrówko. Robię rekonesans po okolicy aby na Pucharze Wycwiela ugościć jak u siebie :) hihihi

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Ale zdecydowanie puki co pierwsze miejsce ma zielone Starobrno. Pijąc to piwo Trutnowskie naszła mnie taka myśl. Goldi w Trutnowie zgarnął wszystko co było do zdobycia a czy dla prawdziwych miłośników złotego trunku przywiózł do degustacji Trutnowski złoty trunek? Wycwiel dostałeś coś bo ja nic :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
iti706
.... podaj chociaż jaki czas zrobiłeś

Z ugięciem to było coś około 100 s. Wybór był fatalny z tymi rękawiczkami bo pod koniec zaczęły mi zjeżdżać z dłoni bo w środku była powódź ale w piwnicy miałem tylko takie. Jak wyleczę dłonie to nagram filmik już po za konkursem bez rękawiczek. Dla mnie mimo dużej wagi to nie jest problem wytrzymać 100s. bo ja zimą dużo się wspinałem a tam to głównie uchwyt się liczy a drążek poziomy, którego potrafisz objąć również kciukiem to jest najłatwiejszy chwyt jaki może być. Teraz od 3 miesięcy nic na uchwyt nie ćwiczę bo wszystko skupione jest pod Anglię czyli mistrzostwa świata w Strict Curl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
A Ty wytrzymales ITI do końca czy spadłeś przed czasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
To się uśmiejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842


?si=nIfX6FPhM5Q5onuj

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
iti706
To się uśmiejesz

No faktycznie się uśmiałem i chyba się oboje usmiejemy bo jest całkiem prawdopodobne że mamy taki sam czas. Hahahaha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Jak będę miał dostęp do wifi to spróbuję wrzucić mój filmik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium