SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
A co będzie w Myślenicach i kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
W Myślenicach odbywa się jakiś koncert rockowy i przy okazji robią zawody w wyciskaniu leżąc i wyciskaniu wielokrotnym w tamtym roku odbyło się to w sierpniu a w tym jak mnie poinformowano odbędzie się w końcówce lipca . WW z podwójnym stopem dla kobiet 1/2 CC a mężczyźni CC .Chyba ma tez być martwy ciąg .Szczegóły pewnie podadzą za miesiąc kompletują zespoły muzyczne i nie mogą się zdecydować jakie piwo będą polewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Pod koniec lipca w Myślenicach będzie też Runmageddon, gruba impreza bo to jedyny RMG ultra, a do tego inne dystanse. Ciekawe czy termin będzie ten sam? Jak będzie coś wiadomo to daj znać, jak mi nie będzie kolidowało z biegami to może będę w roli kibica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Fajnie by było Viki ale pomyliłem miejscowości chodzi o Mysłowice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Mysłowice też nie są daleko, chociaż akurat nie ma tam żadnych biegów przy okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Viki super jak by co zawsze możemy podbiec do siebie się przywitać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Pompki 28 660 + 1000 = 29 660
Z łokciem coraz lepiej zaczynam więcej pompować a i w treningu WW też coraz więcej powt. i obciążeń .
Obciążenia dokładam bo spróbuje się przygotować na Mysłowice a tam ma być CC z podwójnym stopem .
Co do podwójnego stopu to mam pewne przemyslenia po wczorajszych MP w WW w Łaziskach Górnych gdzie nie startowałem a oglądałem . I tak sobie myślę że tak owszem pojawiły sie nowe twarze szczególnie wśród młodzieży ale też ubyło starych zawodników (ja z konieczności chwilowego pałzowania - kontuzja) .Gdzieś sie zapodziali ciężsi zawodnicy myślę że to ze względu na współczynnik wielokrotności który "wymusza" zbijanie wagi .Poziom mocno zróżnicowany od bardzo dobrze przygotowanych zawodników po jak by przypadkowych . "Odkryłem " że gadki o tym że ktoś nie potrafi wykonac " akcentu " ( chwilowego zatrzymania sztangi na wyproscie ramion miedzy kolejnymi ruchami )to ściema ! Bo jeżeli nie wykonuje się przy 2 x stop tak prostej i oczywistej czynności jakim jest wykonywanie ruchu sztangą po prostej komendzie ( dół - góra ) a wyprzedza sie komendy to dla mnie jest to kombinowanie które dotyczy też akcentu .No i na pytanie czy sędziowanie podwójnego stopu jest łatwiejsze no jest ale też można popełniać błędy .
Kolejna sprawa to widownia która no prawie jak w filharmonii bo gdyby była żywiołowa w swym dopingu mogła by przeszkodzić zawodnikowi w usłyszeniu komend to zrozumiałe .Ja jednak wole jak się drą i słyszeć głośną muzę .Jak kto woli .
No nic trzeba sie przyglądać bo jak widac " coś za coś " ( 2 x stop bardziej profesjonalnie wyglada ale dla mnie brakuje tego "jazgotu "który panował na imprezach WW ) Ciekawe jak to wypadnie w Mysłowicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4558 Napisanych postów 7231 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39560
No Ciekawie jak się zaprezentują zawodnicy z własnym ciężarem ciała, mój napewno będzie przygotowany hihi także zasuwaj mi tam ostro proszę hehe Dziadek Róża mi powiedziała, że Ci 4 litery skopie w strict curl hehe wczoraj w Kuźni mistrzów 40 kg x8 wzięła hehe 45kg x4 chyba na 20 serię hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Tak z CC może być ciekawie może
A Róża musi stanąć w kolejce długiej kolejce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Pompki 29 660 + 1 075 = 30 735
Kolejny tydzień minął i troche lepiej z łokciem wciąż coś dodaje ale wiadomo nie tyle ile by się chciało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium