SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Po obejrzeniu filmu myslę że w Sochaczewie będzie lepiej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345731
wycwiel
Po obejrzeniu filmu myslę że w Sochaczewie będzie lepiej .



Gratulacje Tadeusz
Daj obejżeć nie bądż żyła daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3000 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29831
Mareczku dla Ciebie wszystko
Tadeo - II PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA Spartan Cup PUSH UP & PULL UP - 24.11.2018



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Jak widać Mistrz Sochaczewa jest tak mocny że nabrałem wielkiej ochoty na trening pompek również w niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tempo zabójcze faktycznie... gratulacje, bo wytrzymać tyle czasu to juz nie lada wyczyn...trzeba będzie spiąć cztery litery, byle do Socjaczewa się nie zajechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki za super zawody ! Sorry ze zabraliśmy prawie wszystkie miejsca na podium... hehe musicie więcej trenować :P

Sochaczew czeka na wszystkich chętnych. Widzimy się w czerwcu 2019 siła!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Graty!
Robi wrażenie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
W ciąż mam problem z utrzymaniem stabilnej sylwetki .Raz mogę raz nie mogę utrzymać sztywnej pozycji wczoraj na zawodach miałem problem na treningu po zawodach było znacznie lepiej. Z naszej czwórki która walczyła o pudło tylko ja miałem dwa ostrzeżenia od sędziów za błędną pozycję przerwałem bo było by nie w porządku do chłopaków gdybym pociągnął jeszcze kilka ruchów zanim dostał bym trzecie ostrzeżenie a oni mogli by paść co im się zresztą przytrafiło po dwóch ruchach. Zawodnik który wygrał to wiadomo nie moja półka jest za mocny dla mnie drugi i trzeci byli w zasięgu ale głupio by mi było jak bym zepchnął któregoś z pudła mając na kącie tyle zastrzeżeń sędziowskich a oni czyste konto .
Mam co robić do czerwca i jak napisał lukix będzie rewanż
Tym bardziej że cała trójka to chyba z Sochaczewa.
Byle by zdrowie było bo chęci są teraz jeszcze większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to medal fair play dla Ciebie , postawa godna mistrza
za wysoki tyłek te ostrzeżenia były?


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-11-25 14:16:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suunto i Ubuntu - czyli czy komunikacja jest możliwa?

Następny temat

Konkurs wrzesień - Martwy Ciag na prostych nogach - 75procent masy ciała

Wiecej