SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 307001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No ja bym był ostrożniejszy w tym rozdawaniu miejsc . Wszystko okaże się na zawodach kto będzie w tym dniu lepszy
W 100kg nie startuję tak jak od początku pisałem skupiłem się na małych ciężarach bo mi lepiej się komponuję z pompkami i wątpię czy będę jeszcze wchodził na większe niż CC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
Tak czy siak rywalizacja zapowiada się wspaniale kilka asów trochę młodej krwi będzie zabawa hihi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Goldi no poczekasz tyle co ja czekam na Ciebie w poręczach
Uginanie wielokrotne planowane jest po wakacjach więc spokojnie się doczekasz ale na wszelki wypadek przelicz sobie współczynnik rywalizacji wielokrotnej ( ciężar x ilość powt./ CC )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346026
goldberg1982
Jawor50
goldberg1982
To pozamiatasz ładnie pozostaje bić się o 3 miejsce hehe


Dobrze że wreszcie to do Ciebie dotarło
z Tadeuszem nikt nie ma szans

Ale Ty nie wiesz ze od Stycznia czy lutego rywalizujemy w konkurencji wytrzymałościowej przez Tadeusza wymyślona i narazie go bije na łeb i szyję Tadeusz spinaj posladki i zasuwaj ile mam czekać na Ciebie


Tak się tylko Tobie wydaje" że bijesz go na łeb i szyję " ,słabo znasz Tadeusza ,pamiętaj że gdy wydaje się Tobie że wygrywasz z Tadeuszem to wiedz że przegrywasz ,tylko jesteś nieświadomy tego
Młodzi tak mają
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
Hehe dobrze ze wam poczucie humoru dopisuje Tadziu liczę i liczę i nie chce wyjść inaczej hehe nawet jak damy twoje 40 razy na 30 kg a moje 40 razy na 35 kg to nie chce wyjść inaczej chyba księgowego zatrudnię do liczenia hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
Ale tak czy siak to Tadziu to kosmita haha czaska wyniki jak tralala
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
A z innej beczki Tadziu na Ukrainie popularne jest wyciskanie sztangi 75 kg coś w temacie się interesowałeś? międzynarodowe wojaże Ci się nie marzą?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Marek to potrafi wytłumaczyć

Goldi wiem co oni robią i jak to robią i jest ich już u nas wielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
No no ustalają i rozdają miejsca jak stołki w PiSać oficjalnie nie można...


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2021-06-08 06:48:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
ITI POD STOŁKIEM KOPERTĘ DAJ TO ROZDAMY CI MIEJSCE HAHA
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium