SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Nie jestem zalogowany na fb więc dipów nie widziałem .
Zastanawia mnie ta ilość pompek 111 powt. to trochę mało jak na zawody tego typu wiem że Bartek więcej nie musiał ale ci co przed nim robili to nie wiele zrobili patrząc na sposób rozgrywania pompek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Nie jestem zalogowany na fb więc dipów nie widziałem .


Też nie mam FB, wystarczy że przesuniesz stronę w dół i ten film z pseudo dipami jest zaraz pod pompkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Dziadzia, specjalnie dla Ciebie dipy :)Dobry browarek się należy. Hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
drazekm
Jak zobaczyłem początek tych " dipów " to od razu wyłaczylem, delikatnie mówiąc w złą stronę to zmierza co za pokolenie ja już tego nie zrozumiem

Teraz już wiesz co miałem na myśli pisząc jakiś czas temu że dipy pod zawody to dla mnie przedszkole :) To wygląda jak połowa mojego ruchu gdy zejdę maksymalnie w dół. Ludzie się takiego ruchu naogladaja i później się chwalą jakie to ciężary nie biorą na dipy lub jaką to nie mają wytrzymałość z obciążeniem. Dlatego dipów nie oglądam jak ludzie wrzucają filmiki bo to jest parodia .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale on ( Bartek Kruk ) nie wie że nie robi nawet pół ruchu, czy teraz wszyscy tego nie wiedzą ?, czy jest w ogóle gdzieś z nim film gdzie robi w pełnym zakresie ? , bo te pompki do butelki też mi się nie widzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Dawniej czasami oglądałem jego filmiki ale z tego co pamiętam to chyba głównie robi w takim zakresie ruchu. Teraz cały świat tak robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
XDM
Dawniej czasami oglądałem jego filmiki ale z tego co pamiętam to chyba głównie robi w takim zakresie ruchu. Teraz cały świat tak robi.

Tak przeczowalem, kiedyś coś tam próbowałem jego obejrzeć ale odpuściłem bo technicznie nie podobało mi się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Mnie też się nie podoba dlatego nie oglądam. Z drążkiem są lepsze standardy przyjęte bo na zawodach trzeba brodę za drążek przełożyć a w dipach ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium