SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 942 Napisanych postów 8594 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293569
Brzuch to chyba jedynie w przysiadach pomaga (się odbić z dołu!)

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1701 Napisanych postów 2084 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27932
show must go one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 942 Napisanych postów 8594 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293569
Ładnie!
Robiłeś, robiłeś i odcięło? Czy tak zaplanowałeś ?
U Ciebie ostatnie powtórzenie to niemal jak pierwsze.
Konkurentom najpierw spadała technika i potem jeszcze kilka słabszych technicznie powtórzeń robili, i dopiero przestawali.

Zwycięzca to jakiś gladiator?

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10959 Napisanych postów 50307 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel, Ty to fachura jestes.
Szacuneczek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4637 Napisanych postów 10057 Wiek 62 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81303
Ha ha Fans dzięki wierny kibic z Ciebie
Co do przerwania próby - pojechałem na konkurs z założeniem wykonania 115 powt. i to wykonałem czy zrobił bym więcej może jeszcze pare tak w WW pewnie szedł bym w "trupa" przy pompkach aż tak mocno jeszcze się nie czuję. Moze tego nie było widać ale zadychy dostałem zwycięzca był znacznie świeższy i pewnie z 30 lat młodszy na pewno wytrzymał by mój" atak" po którym bym nie wstał przez 5min. . No cóz trzeba robić swoje i mieć zadowolenie z poprawiania swoich wyników może jeszcze wpadnie super wynik i przyhamuje wskazówki zegara biologicznego.A kolega triumfator naprawdę mocny zawodnik ucieszył mnie fakt że choć trochę go zmęczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 4307 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4637 Napisanych postów 10057 Wiek 62 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81303
Łukasz no nie wiem Poznań to dla mnie za głęboka woda .Teraz najbliższe plany to wytrzymać 10min. i 120 powt. We własnym tempie robie w tej chwili 150powt ale w 5min.30sek.a to co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Widać było, że jest zapas.
Założenia wykonane. Rekord poprawiony.
Czego chcieć więcej??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1701 Napisanych postów 2084 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27932

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Powyżej moje 87kg .
Trening WW rozpoczęty na razie sztanga wydaje sie leciutka ale serie też nie za długie
Zakończyłem trening barków i bicepsów skupiam się na ławce poziomej i tricepsach o pompkach nie zapominam i wykonuję je codziennie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suunto i Ubuntu - czyli czy komunikacja jest możliwa?

Następny temat

Konkurs wrzesień - Martwy Ciag na prostych nogach - 75procent masy ciała

nutloveb