SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Ćwicze Mareczku ćwiczę .Ja wstawiam filmy jeżeli są postępy Teraz muszę dojsć do siebie że tak powiem po chwili/6 tyg./ odpoczynku.
We wtorek zrobiłem klatkę ale ze sztangielkami na skosie dla odmiany obciążenia 15kg x50,18kgx40,21kgx30,24kgx20 przerwa 2min.
W sobote dalej bede walczył ze sztangą 70kg.
No i oczywiście pompki w poniedziałek i czwartek ale tu za bardzo nie będę się rozpisywał bo 11 lutego oprócz poprawy dotychczasowego wyniku /104 powt. na komendę/ chciałbym wejść na pudło A co fajnie by było w końcu to Puchar Dolnego Śląska.
Niedługo nagram pompki żeby zobaczyc jak teraz wyglądam to filmik oczywiscie wstawię.
Co do kolegi z Głuchołaz to my sie dobrze znamy krzywdy sobie nie zrobimy spoko.Mamy odmienne zdanie co do sędziowania WW.Nie będę tego rozwijał bo chyba aż tak Ciebie to nie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Organizator Pucharu Dolnego Śląska trochę się ociąga z wstawieniem tematu ale wiem że będzie hardkorowo /wolne tempo wykonania zbliżone do MP w Rewalu/
Na 70kg pare ruchów do przodu
Teraz mocniej zajmuję się tricepsami pod zawody 11 lutego.Jedno z ćwiczeń mam nagrane.Robię je w okresie przed startowym przez jakieś 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345930
wycwiel
Teraz mocniej zajmuję się tricepsami pod zawody 11 lutego.Jedno z ćwiczeń mam nagrane.Robię je w okresie przed startowym przez jakieś 2 miesiące.


Tadeusz skoro masz nagrane to wstawiaj --zobaczymy jakie cudeńka wyczyniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Temat Pucharu Dolnego Śląska w pompkach na komendę i podciąganiu właśnie się pojawił w dziale Aktualoności więc trochę zagęszczę wpisy z moich przygotowań do udziału w pompkach.
Jak do tej pory mój najlepszy wynik w pompkach na komendę to 104x uzyskany na zawodach .Teraz będę startował we Wrocławiu więc wypadało by poprawić wynik
Zacznę na pewno od wzmacniania brzucha , grzbietu i czworogłowych uda ponieważ z tego co wiem szykuje się hardkor /wolne tempo wykonania/.Organizatorzy chcą się dopasować do tempa z MP w Rewalu.I dobrze nikt nie powie że na Pucharze Spartana było łatwiej niż na MP.
Będzię kilku sędziów oceniających poprawność wykonania i dających ostrzeżenia .Trzecie ostrzeżenie będzie kończyło udział zawodnika w dalszej walce .Trzeba mocno spiąć poślady !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czy nie można zrobić jakiegoś taktowania, typu co 5s, albo co ileś tam??

Jeden będzie rąbał pompki co 5s, pojedzie na zawody, a tam będzie co 8s i już będzie mu gorzej - ciężko się przygotować na takie "nieznane".

Wesołych świąt!




Zmieniony przez - panteon w dniu 2016-12-23 23:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Hm taktowanie - nigdy nie brałem udziału w takich zawodach.W ogóle w pompkach na komendę startowałem 3x .Brałem udział wczesniej w rywalizacji ale w tempie własnym i miałem kilka sukcesów.Piszac o wolnym tempie miałem raczej na mysli ogólny czas zwyciężcy/na MP 110x trwało 7'15"/ a nie" przerwy" między powtórzeniami. Wiadomo że dyktujacy tempo sędzia będzie miał niewiadome tempo ale dla wszystkich takie same.Są MP w pompkach więc może niech tam nastąpią najpierw zmiany
Ja wzmacniam teraz brzuch i prosty grzbietu bo to jest moją słaba strona jak chyba każdego wyciskacza WW od długiego lezenia na ławie . Dla brzucha wybrałem wyprosty nóg w siadzie równowaznym a dla grzbietu ławkę rzymską z zatrzymaniem.zobaczymy czy miałem rację co do wyboru ćwiczeń


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-12-26 11:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Dzisiaj powtórzyłem wynik w pompkach 80x w ogólnym czasie 5'30". Przy okazji ujawnił się brak wytrzymałości czworogłowych uda.Myślę że na nie przydadzą się ćwiczenia izometryczne.
W sobotę nagram pompki na komendę /w planie 85x /
Chcę tez nagrać trzy rodzaje wyciskania WW
1/ z akcentem "góra - dół" / może już niedługo przyszłość WW /
2/ z akcentem "górnym" / to właściwie terażniejszość WW /
3/ "ciągiem" / mam nadzieje że przeszłość WW /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
No i zrobiłem to co zaplanowałem czyli pompki na komende 85x oraz 3 sposoby wyciskania WW.
Po pompkach te 75kg na sztandze okazało sie cieżkie
Wszystko nagrał iti i jak tylko znajdzie czas to umiesci filmiki .
Wszystkim życzę szczęścia w 2017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium