SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na tricepsy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Czy stosujecie takie pompki?Jeśli tak to czy są one skuteczne?Ja osobiście robie je na rozgrzewce.

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Ja osobiscie jak jestem w "terenie" i nie moge isc na silownie to robie sobie pompki z rekami przy tlowiu na kostkach bo by mi nadgarski urwalo ;), bardzo wolno i dokladnie. Juz po ~15h czuje trojke a nastepny dzien to juz zupelny odjazd. Nie wiem czy to dobre cwiczenie ale skoro nic innego poza bolem tricepsa nie odczuwam (ahhh i jeszcze troche klate) to mysle ze nie jest zle.

deszczowy
1

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7933
Niedawno zacząlem robić tzw. pąpki strazackie. (Dwie ławeczki, na jednej nogi na drugiej opierasz się rękoma, na udach jakieś ciężary) Nic mi nie pompuje tak tricepsów jak to ćwiczenie. Polecam !

"Nie ma słabych ciosów, są tylko źle trafieni"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4732
Potwierdzam, ja nieraz stosuje to cwiczenie na "dobicie" tricepsów po treningu. Dwie serie po max ilość powtórzeń tj. około 20-25. Pali!

adix

adix

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze tylko jakis solidny ciezar na nogi. Tez je stosuje pod koniec i polecam - ogien:)

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z kolei uważam, że tricepsy winno się ćwiczyć na początku treningu, by w pełni wykorzystać ich siłę,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
vinga: masz dosyc skomplikowana teorie: "tricepsy winno się ćwiczyć na początku treningu, by w pełni wykorzystać ich siłę" .

Z reguly cwiczy sie na poczatku male partie miesniowe a nastepnie te wieksze, zeby wlasnie w pelni wykorzystac sile tych WIEKSZYCH partii miesniowych i tym samym rozgrzac te mniejsze.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
chyba odwrotnie
najpierw duze partie,np klata a potem małe np. triceps
jak na początku zmasakrujesz sobie triceps, to trudniej zrobic klate a ta wymaga więszych ciężarów

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam pytanie odnosnie tego cwiczenia. robilem je aby dobic tricepsy po robieniu klatki. mialem tylko jeden z nim problem, bardzo obciazalo mi to barki, u was tez to sie dzieje?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
stosuję pompki na poręczach. Dobrze rozciągają dolną część klaty

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Pompki na poręczach w wąskim uchwycie są również dobre na tricepsy. Jak piszę kolega wyżej - również klatka i barki.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"
1

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla młodego na bicepsy

Następny temat

Jaki Trening?

Wiecej