SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na poręczach & pompki klasyczne ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 585
Chciałbym poprawić ilość wykonywanych pompek na poręczach i pompek klasycznych. Potrzebne mi to jest do egzaminu sprawności fizycznej. W jaki sposób mogę poprawić szybciutko ilość? Akutalnie chodzę na siłkę co drugi dzień gdzie walę 4 serie podciągnięć na poręczach natomiast pompki robię codziennie rano tylko w dni w które nie jestem na siłowni a wieczorem codziennie. Akualne ilości to pompki-27, poręcze-7.
Z góry wielkie dzięki za sugestie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Ja pompki robię co 2 dzień po 7 serii z maksymalną liczbą powtórzeń. W wolne dni mam siłkę. Jeżeli chodzi o pompki na poręczach to możesz obciąć sobie inne ćwiczenie i dołożyć serie do pompek jeśli jest ci to bardzo potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
Ćwiczenia na całe ręce + aeroby (jeżeli jest z czego schudnąć - troszkę)... i oczywiście dobra rozgrzewka...jak chcesz to przy podciągnieciu raz na poręczy wiś, z 1 min. będzie lepsza wytrzymałość i dzieki temu bedzie wiecej powtórzeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
łoł
nie bardzo wiem jak ci na szybko pomoc ale 7 pompek na poreczach to strasznie kiepski wynik
jutro moze cos wymysle

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2006-10-19 01:45:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz a wyniki same przyjdą, na szybko to możesz sobie wacka strzepać. To jest sport dla ludzi zawziętych i wytrwałych, a nie dla napałów, którzy w 2 miesiące chcą mieć super sylwetki i siłe konia.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Czyżby kolega zdawał do SG??? .Niestety tak jw. na szybko to możesz wacka strzepać.Jeśli masz min. miesiąc do egzaminu to jeszcze dasz rade ale jeśli mniej to już troche za póżno.Genralnie trenuj tak jak dotychczas bo chodzi przdewszystkim o ilość czyli wytrzymałość ale to przychodzi z czasem. Pamiętaj żeby przed egzaminem zrobić pare dni odpoczynku + adrenalina w trakcie powinno być dobrze

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 585
Dzięki za sugestie :) Oczywiście chodzi o SG :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

progresja / regresja / a ciezar staly

Następny temat

pomocy!

WHEY premium