SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Jawor
Pudło zaliczyłeś znaczy się spisałeś się !!
Pozdrowienia orginał
Grzegorza jak by więcej chyba masuje

A konkurs dopiero się rozkręca zobaczysz jak chłopaki dadzą czadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
a co to Wrocław ma urlop od treningów ,żadnych wpisów nawet z informacją o pogodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Jawor
Zbieramy siły na sobotę na trening z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
wycwiel
Jawor
Zbieramy siły na sobotę na trening z Tobą


ooooo ,to nie macie lekko jak mi wiadomo we WROCKU już wszystkie wyzbierane ,ostatnie doniesienia informują że dużo sił ;;rośnie w lasach bolesławieckich'' ,może zdążycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A te informacje to z skąd
Elegancko się ubierz cos nagramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Pytanko mam.
Wspomniałes kiedys ze nie cwiczycie bicepsa ''specjalnie'' pod kątem wyciskania wielokrotnego. Jesli to nie tajemnica to czemu?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ćwiczyć ćwiczymy tylko w dużo mniejszych dawkach niż tricepsy no i je rozciągamy.Są to mięśnie antagonistyczne do ruchu jaki wykonujemy. Biceps też pracuje zabezpieczając staw łokciowy. Mocno rozwinięte bicepsy szybciej sygnalizowały by zmęczenie ramion /przekrwienie mięśnia/ a my musimy "płukać" tricepsy.
A najlepiej przy okazji kolejnych zawodów gdzie się pewnie spotkamy pokażę w czym jeszcze" przeszkadzają".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
wycwiel
A te informacje to z skąd
Elegancko się ubierz cos nagramy


,głowę posypuję popiołem ,przed chwilą syn mi oznajmił że jutro pracuje od godz 14-stej,odrabiają dni poświąteczne ,w związku z powyższym przepraszam ale nie będę miał z kim dojechać na trening do Wrocławia ,sam wpraszałem się na trening do was i taka lipa --liczę że co się odwlecze to nie .......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
to nie uciecze
No szkoda :'-(


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-11 17:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kiedy będzie coś o programowaniu pod pompki?

Przygotowujesz się równocześnie do wyciskania na ławie i pod pompki? Czy dzielisz to na jakieś cykle?
Gdzie dokładnie we Wrocku trenujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium