SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396



"Powiem" tak, ogólnie do zaliczenia, tylko zauważyłem już przed pięćdziesiątką lekko zmieniasz kąt wypychania, nie było by to zauważalne jakbyś od początku tak robil od początku


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-07-28 08:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Kąt wypychania zmieniam w WW i robie to specjalnie a przy pompkach staram sie wykonywać tak samo ( i co gorsza nie wyczuwam tego że zmieniam ) czyli co wciąż brzuch słaby albo go nie używam jak trzeba ?
Wiem że nie mam dobrej sylwetki do oglądania ale ma być skuteczna tzn. żeby nie wpadały mi ostrzeżenia na zawodach czyli słaby brzuch a może i tricepsy ?
Tricepsy zacząłem dodatkowo wzmacniać po długiej przerwie gdzie były tylko pompki i WW teraz pomału wchodzę w dipy i wyprosty przy wyciągu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tzn tak, wydaje mi się że z początku bardziej robisz z barków a w miarę zmęczenia bardziej wypychasz klatkę w przód jakbyś dolną częścią klatki dotykał gryfu, następną próbę zrób tak od początku
Nie powinno Ci to popsuć deski abyś tylko głowę trzymał równo nie podnosił i nie opuszczał
Tor ruchu zrób taki żeby przy opuszczeniu dołem klatki dotykać gryfu
Przy WL aby sobie ułatwić tor ruchu w górę prowadzi się bardziej w kierunku stojaków ale nie wiem czy coś takiego można zrobić w pompkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758


?list=PL8bH4s2xRI-2AUVw6INUlwyCAOjlyFq_I


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-07-28 21:51:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Przy komandosa mówisz na końcu że tak jest łatwiej, o co Ci chodzi ?
Te 180 oglądałem na przyspieszeniu :), na tych filmach co dajesz do oceny robisz prawidłowo choć jeszcze jest zauważalne że reszta ciała minimalnie idzie z opóźnieniem za barkami, nie wiem czy to już taka Twoja natura czy przez dawną kontuzje już to się nie poprawi,, chociaż jest " o niebo lepiej " niż przed laty i raczej teraz mało kto to minimalne dociągnięcie reszty ciała do góry pleców zauwazy


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-07-28 22:17:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Przy pompkach do gryfu jest duzo łatwiej ( przynajmniej dla mnie ) bo oparcie klatki na gryfie powoduje że chwilowo rozluźniam całkowicie triceps i obręcz barkową a po tylu latach w WW mam to opanowane perfekt i taka chwila luzu dużo mi pomaga . Na mini poręczach mimo większe kąta a robiłem te pompki na najwyższych jakie posiadam ( 13 cm ) dużo mocniej czuje tricepsy na tyle że na teraz to więcej jak 86 nie ma szans ( próbowałem nie za każdym razem mi się udaje dociągnąć do 86 ). Po za tym ja się kilka miesięcy przygotowywałem do MP w WW z 2 x stop ( 1 sek sztanga na klacie / 1sek sztanga na wyprostowanych rękach ) także to z pewnościa pozwoliło mi poprawic poprzedni wynik 69.
Całkiem możliwe że kontuzja zostawi ślad już do końca ale skoro mówisz że jednak pompki wyglądaja już inaczej niż wcześniej no to cieszy
Trzeba tyrać i tyle na pewno muszę dużo więcej niż inni ale da się zrobić lubie to
Przede wszystkim takie większe ilości dobrze mi robią na lędźwie i czape



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-07-29 09:57:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Przy pompkach do gryfu jest duzo łatwiej ( przynajmniej dla mnie ) bo oparcie klatki na gryfie powoduje że chwilowo rozluźniam całkowicie triceps i obręcz barkową a po tylu latach w WW mam to opanowane perfekt i taka chwila luzu dużo mi pomaga .
Po za tym ja się kilka miesięcy przygotowywałem do MP w WW z 2 x stop ( 1 sek sztanga na klacie / 1sek sztanga na wyprostowanych rękach ) także to z pewnościa pozwoliło mi poprawic poprzedni wynik 69.


Tzn przed tym wynikiem 69 tak nie trenowałeś 2 x stop ?
No bo pisałem wcześniej że na dole można się oprzeć i rozluźnić przez chwilę, dziwne że u mnie to zadziałało bez treningu, a Ty musiałeś to wytrenować ?
Co do paraletek fakt na nich niema możliwości zluzowania miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Przed wynikiem 69 tak nie trenowałem bo ta konkurencja 2x stop odbywa sie na MP w WW od 2 lat .
No widzisz większość uważa że te wyniki ( WW ) spadły mi z nieba a ja na nie muszę tyrać . Dlatego pisałem że widzę u Ciebie duże możliwości w WW mimo lenia
Co do umiejętności odpoczynku przy chwilowym rozluźnieniu to jedno ( wiele lat w WW ) a wykonanie pompek komandosa do gryfu to z pewnością efekt przygotowań do MP w 2x stop i dużo większa ilość wykonywanych pompek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
bo zapomne waga 81,5kg
podciąganie 866 + 37 = 903
pompki 48 503 + 1 609 = 50 112
wciąż czekam na info o Zawadzkie ( 1/2 CC ) ale może się nie doczekam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium