SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Pompki ruszą do przodu gorzej z podciąganiem .
Muszę miec uchwyt neutralny którego nie mam na innym bolą mnie łokcie



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-03-31 21:01:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Oprócz codziennych pompek jeżdże codziennie na rowerku stacjonarnym ( Kettler Giro P ).
Mareczek ( Jawor ) przez tel. wytłumaczył mi o co kaman z ta kadencją okazało się że zapylam tak jak trzeba
Oczywiscie po swojemu ja jadę 10 min. zwiększając obciążenie co tydzień .Tydzień zaczynam z tetnem 140 - 150 a kończę 130-140.
"Pompki z tonazem -86" raz w tygodniu ( nie bardzo mi pasuje to tempo ani wolne ani szybkie ) ale rywalizacja zobowiązuje w dziale Aktualności - Sporty Siłowe w temacie " Wyzwanie WW86".
Wymysliłem sobie pompki - hoMAN ( czyli nie dwa a trzy powt. jako jedna pompka z pauzą 10sek. w podporze ).
W sobote inauguracja



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-04-01 19:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
wycwiel - a po co to robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wycwiel - cokolwiek odpowiesz będzie dobrze, posty trzeba nabijać bo inaczej nagroda od sponsora przepadnie, a w 35+ coraz ciężej wyrobić limit


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 01/04/2020 21:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
kabo9
wycwiel - cokolwiek odpowiesz będzie dobrze, posty trzeba nabijać bo inaczej nagroda od sponsora przepadnie, a w 35+ coraz ciężej wyrobić limit
Już kiedyś pisałem, że zaprzestano rozliczania z postów. Poza tym nigdy nie było to połączone ze sponsorem ani nie miało wpływu na jakieś nagrody. Prawdopodobnie chodziło o większą aktywność doradców i moderatorów w rozwiązywaniu problemów userów.

wycwiel - ogólnie chodziło mi o Twoją motywację do ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Motywację do ćwiczeń ?
Uwielbiam rywalizację ( czuć zapach zawodów ) w końcu zawody znów odpalą i trzeba być gotowym
Lubię sprawdzać co się dzieje gdy przekraczam kolejny swój rekord.
Lubię podokuczać Tym co idą na skróty
Lubię pracowac nad poprawą błędów wskazanych przez innych( np. pompki)
mógł bym tak jeszcze wymieniać jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
kabo9
wycwiel - cokolwiek odpowiesz będzie dobrze, posty trzeba nabijać bo inaczej nagroda od sponsora przepadnie, a w 35+ coraz ciężej wyrobić limit
Już kiedyś pisałem, że zaprzestano rozliczania z postów. Poza tym nigdy nie było to połączone ze sponsorem ani nie miało wpływu na jakieś nagrody. Prawdopodobnie chodziło o większą aktywność doradców i moderatorów w rozwiązywaniu problemów userów.


nie zaprzestano, a przynajmniej nie w każdym przypadku

przepraszam za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Kolejny codzienny rowerek i pompki .
Rowerek 10 min. na obciążeniu z poziomem 9 ( mam ich 15 ) ze średnią kadencją 92 ( przejechanych 5,5km ) ze średnim tetnem 124 a najwyższa dzisiaj wartość tętna było 137 trochę za małe bo oddech zaspokojny.Czas podnieść obciążenie albo kadencję . Kręcę z myślą o pompkach przy których sapie jak parowóz mam nadzieję że pomoże. Mniej więcej staram się podczas jazdy uzyskać takie sapanie jak przy pompkach .
Pompki zrobiony 13 poziom ( właśnie się wgrywa ) niby 182 powt. a zapas wciąż duzy . Fakt że te przerwy dla zawodnika WW to jak przeładowanie broni i energia wraca ale myslałem że mocniej to poczuję . Jutro nagram pompki z pauzą pozostając w podporze zobaczymy ile wyjdzie poziomów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium