SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Piwo smakuje mi wiosna - lato. Przed MPNauczycieli złożę wizytę Czechom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Za tydzień odwiedzimy z iti Sosnowiec tak jak pisałem wcześniej otwarcie sezonu WW .Moje przygotowania idą pod ciężar stały- 50kg zobaczymy co mi wyjdzie na 1/2CC .
Pompki wchodzą codziennie często chciało by się zrobic większą ilość szczególnie w dni kiedy robię je w krótszych seriach w dni kiedy wykonuję je na "komendę" w tempie 10/min albo 16/min ( nie wiadomo jakie będzie na zawodach) to w zupełności mi starcza .Plank co drugi dzień nie bardzo go lubię ale że mam kiepską sylwetkę przy wykonywaniu pompek to nie mam wyboru oczywiście wplatam w niego trochę pompek bo trwanie w bez ruchu kilka minut z moim adhd to ciężka sprawa
Waga 88,5kg po MP trzeba będzie zrzucić z 5kg do pompek.
Otrzymałem bonus za SFD Challeng - pompki za rok 2017 pewnie za systematyczność chociaż ilość też była ponad 80 000.W tym roku chciał bym wykonac 100 000 wszystkie w wykonaniu klasycznym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Sam 80tys zrobiłeś w zeszłym roku?
Zainteresuj się rekordami Guinessa w dziedzinie pompek, bo może niektóre z marszu potrafisz pobić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dokładnie 82 179 pompek
Rekordy muszą poczekać dopóki nie zbliżę się do krajowych rekordzistów .
Pewniej się czuję w WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
W wątku pompkowym widzę, że trzaskasz 200-300 pompek
Jak to się rozkłada na serie i powtórzenia?
Jak wkomponowujesz to w trening? Grają pierwsze skrzypce, czy jakoś osobno pompujesz? W ogóle ćwiczysz coś poza WW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Hm przygotowuję się do zawodów WW ale w tyle głowy myślę o zawodach w pompkach.
Trening WW 2x w tyg. ale wchodzą tony na każdym treningu i nie zawsze zdążę dojść do siebie po poprzednim treningu co się przejawia niekiedy mniejszą ilością wykonanych powtórzeń w stosunku do planowanej.W dniach treningu WW ( wtorek,sobota ) pompki wykonuję w krótkich seriach ( 30-40 ) przy ustalonych przerwach ( 30sek-1min.)w zależności od samo poczucia.W pozostałe dni są to serie dłuższe w różnym tempie najwolniejsze tempo to 10/min. a najszybsze 40/min. Jest też codziennie na dzień dobry bardzo szybka seria 110x w min. ale bez akcentu ( bez pełnego wyprostu w stawach łokciowych ).Takie pompki też się przydają w WW jak się trafia na zawodach sędziowanie "amatorskie"( gdzie wszystko zaliczają bez wymogu ruchu z "akcentem") . Generalnie pompek mógł bym robić więcej ale zaczynam starty w WW ( najbliższy w niedzielę 11 lutego) i muszę je odpowiednio dawkować .Po MP w WW zwiększę ich ilość przygotowując się do startu w pompkach no i trzeba będzie pare kilogramów się pozbyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
I po zawodach sezon 2018 w WW otwarty .
Jednym poszlo lepiej innym gorzej jak to przy starcie po przerwie. Ja się załapałem na tą drugą grupę chociaz trzeba się już pomału przyzwyczajac ze nie staje się na podium Nie no spoko zawody były bez podziału na kat. wagowe ( do 85kg i + 85kg) wiadomo że w +85kg padają niższe wyniki.
Z wynikiem 167 x 42,5kg zająłem miejsce 4 . Nagranie z mojego występu niebawem dostanę.
Padł nowy rekordowy wynik zawodnik z Ukrainy wykonał 221x 30kg. Drugi był iti 200 x 35kg a trzeci też zaprawiony w boju zawodnik ze Śląska 168 x 35kg.
Przetarcie było spotkanie z chłopakami z WW było trzeba sie brać do roboty bo lekko nie będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
Gratulacje Tadeusz dla Ciebie i Michała --piękne otwarcie sezonu
Spodziewałem się że ten z Ukrainy 1/2 może być nie do pokonania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Do pokonania jest tylko nie dzisiaj
Trochę starszej młodzieży zapowiada się na Wrocław trzeba mocno cisnąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium