SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
W letargu to ja faktycznie potrawie się zawiesić ale teraz to była głupota .Dłoń mi zjechała z ręcznika na beton a mi się nie chciało poprawić .Coś tam czułem ale w innych miejscach bardziej więc zagłuszyło
Co do Bartka to nie sądzę żeby się mnie wystraszył słyszałem że jakiś wyjazd ma w tym czasie .
Ale są inni na liście startowej 32 osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Dziadek u mnie w klubie wspinacze chwalą sobie ten preparat na zdartą skórę i pozrywane odciski. Dostępny też w Rossmanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
O widzisz młody dzięki !
Po dwóch dniach lania na rane woda utleniona wreszcie przestała sie pienić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Osobiście używam czegoś takiego. Po treningach wspinaczkowych często mam dłonie w kiepskim stanie i dziury w dłoniach ale za mało czasu że by Ci wysłali i że byś zaczął to stosować.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dzięki pewnie się na przyszłość przyda .
Mam aloes powinno byc dobrze a jak nie to troche krwi zostawie w Radzyniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Pierwsze miejsce na podium oznaczysz krwią że by wszyscy wiedzieli że one należy tylko do Ciebie :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Jak tam dziadzia Twoje rany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Młody jest dobrze no wiadomo że po dłuższym czasie będąc w podporze i oblany potem to się otworzy ale nie jest to coś co wyłączy mnie z rywalizacji .
Waga 81,4kg aeroby porzucone ilość pompek mocno ograniczona .
podciąganie 755 + 0
pompki 41 923 + 885 = 42 808
Tak właściwie to ja atakuję zawody bez przerywania treningu teraz ograniczyłem powt. i dałem sobie trzy dni bez pompek . Już po drugim dniu mnie nosi a tu jeszcze jeden
Radzyń 2023 w najbliższą niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
W drodze do Radzynia - Wilkowyje zaliczone ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium