SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Pojawiły się wkoncu 6 i 8 byłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A co to to to za miejsca znaczy się mocną drużynę miałeś
Dla odmiany sobie powyciskałeś może się też skusisz na WW w ramach regeneracji stawów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ekipa mocna, najlepsza w Polsce wygrywamy zawsze jak drużynowo startujemy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Na zawody to z marszu pojechałem bez żadnego przygotowania po 6 miesiącach nie wyciskania wogole, ale to ostatnie zawody w wyciskaniu i już się klaty nie tykam wogole, tylko bicki hihi startów zagranicą na 2024 od pierona mam więc trzeba się na tym skupić mistrzostwa Europy i świata wygrać nowe rekordy ustanowić, kasy trochę zarobić na turniejach pro bo takie są organizowane nawet w Europie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Ja kilka dni temu zrobiłem trening ww, masakra jakie później miałem zakwasy. Serie zaczęły się od 100powt i dokładałem ciężaru aż doszedłem do 15 i później znowu ściąganie ciężaru co seria aż doszedłem chyba do 80powt. Zakwasy mega ale chyba przez zimę się tak pobawię:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
XDM pobaw się przez zimę a 20 kwietnia wystartuj w MP w WW w Łaziskach ( na Śląsku ) .
Są dwie konkurencje ; CC i wyciskanie z podwójnym stopem ( ciężar sam dobierasz tak aby wykonac 75powt. zgodnie z nadawanym tempem ) do współczynnika wielokrotności ( ciężar sztangi x ilość powt/ wage ciała ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Nie wiem czy tyle wytrzymam. Wszystko będzie zależało od harmonogramu zawodów na bicka bo to jest priorytet.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
To jak juz będzie ten harmonogram na bicka to mi podeślij może przed Czechami gdzieś tyłek do ściany przykleje
Ja natomiast juz zacząłem przygotowania do MP w WW na razie w przerwach między pompkami .Ale zdecydowanie poważnie potraktuję przygotowania myślę że bardzo trudnej obrony tytułu MP w przyszłym roku .
Jutro WroPomp ( Wrocławskie pompki na komendę ) zobaczymy kto się zjawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Powodzenia dziadek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Powiem tak WroPomp nie wypaliło ale Pompy 91 ( dla dzieci wypaliły ) dorosli nie dorosli do pompek
Ćwiczenie wszechstronne nie będę sie o nim rozpisywał może kazdy i wszedzie sie przygotowac.

Catalaja - 56 powt. I miejsce
wycwiel - 292 powt. I miejsce
( Zrobiłem swój trening )

Najlepszy wynik młodzieży to 54 powt.
Ludzie jak chcecie zaistnieć w WW to pompki to podstawa .
Nie płaczcie że dziadek Was leje bo on codziennie robi pompki .No wiadomo ze trzeba się spocić . Ale Ludzie chyba nie myślicie że bez potu coś osiągniecie . Jesli tak tak myślicie to powodzenia tu jest prosty przelicznik robisz pompki robisz wynik żadne "wspomaganie" Ci nie pomoże . Tu moze kazdy z kazdym rywalizować i dla tego w tym uczestniczę .Dzieci się fajnie zaprezentowały za jakiś czas chcą powtórzyć
W tym tygodniu
Pompki 85 429 + 2 687 = 88 116
i 2 treningi WW










Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-11-19 09:33:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium