SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
XDM
Odnośnie pompek to robicie też wersję stojąc na rękach przy ścianie?

Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Pojutrze wylatuje na długie wakacje. Jeżeli na miejscu nie znajdę żadnego drążka lub temperatura powietrza za bardzo będzie nagrzewała drążek ( w tamtym roku poparzylem dłonie jak się powiesiłem na drążku na wczasach) to będę zmuszony do robienia pompek, których mega nie lubię. Ale będę robił utrudnioną wersję, którą może znacie lub nie. Jeżeli będę zmuszony do pompek to wrzucę tutaj filmik.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Mnie tez aż tak pompki nie wciągnęły żeby stawać głową w dół
XDM nie wymyślaj tylko dawaj filmy z pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Na razie testuje miejscowe izotoniki. Hahaha. Ale widzę że Bartek Kruk 15 lipca planuje wystartować w Lipce w siłach i pompkach, więc możesz się z nim zmierzyć :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
W dipach a nie w siłach. Ten słownik mnie rozwala. Hihihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ja też testowałem lokalne trunki

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
XDM co to są za zawody 15 lipca ?
Wrzuc mi tu info o nich jak możesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
wycwiel
XDM co to są za zawody 15 lipca ?
Wrzuc mi tu info o nich jak możesz .

Dokładnie to nie wiem. Bartek Kruk u siebie na Facebooku wrzucił że planuje tam wystartować oraz jego podopieczni. Mają być dipy oraz pompki. Jak Chcesz to mogę do niego napisać w Twoim imieniu o jakiś regulamin lub szczegóły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
A jeśli masz do niego nr kontaktowy to możesz zadzwonić i dopytać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium