SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 384 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7932
to nawet rezygnuję ze startu na 100

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1498 Napisanych postów 6877 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 72123
Michał z niczego nie rezygnuj ktoś tą 100 na MP Nauczycieli musi powyciskać .
Mnie jako pomysłodawcę sędzia główny pewnie wezwie do tablicy jako pierwszego dlatego cos próbuję

Waga 85,7kg mam trzy tyg. na zejście poniżej 85kg.
Pompki lecą codziennie , trening WW 2-3 x w tyg.
Pompki do wyzwania chcę zrobić w tym tygodniu ale się dowiedziałem że mogę nie mieć sprzętu do nagrywania do końca tygodnia.
Póżniej przed zawodami nie bardzo pasuje bo jednak negatywnie wpływają na iłość powtórzeń w treningu WW.Nawet czas wykonania 60 pompek na mini poręczach się pogorszył Adaptacja wciąż jest ale już nie taka żeby po 200 powt. dorzucać do każdej próby ale na spokojnie jakąś ładną cyfrę się uzbiera.
Aeroby i brzuch o dziwo ćwicze codziennie choć nie cierpię tych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1633 Napisanych postów 3864 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 313235
wycwiel

Nie dałabym rady tak trenować po tych 500 pompkach czułam zakwasy 3 dni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3780 Napisanych postów 19609 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1061723
Tsubame33
wycwiel
Nie dałabym rady tak trenować po tych 500 pompkach czułam zakwasy 3 dni..
To zasługa tych codziennych treningów - unika się wtedy tych zakwasów. Nie mają czasu się rozwinąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1498 Napisanych postów 6877 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 72123
Organizm człowieka ma duże zdolności adaptacyjne szczególnie tak jak pisze ojan gdy poddawany jest systematycznie ( dzień po dniu ) obciążeniom ale i w tedy można przesadzić . Jak startowaliśmy w WW bez ograniczeń czasowych to dochodziło do dużego uszkodzenia mm. po zawodach nawet tydzień bolało a po startach w "Biegach Siłacza" nawet dłużej. To się nazywa chyba masochizm
Po tylu latach człowiek ma nadal zapędy nad którymi musi zapanować bo to już nie ten wiek i szybko się nie naprawia.
Ale wciąż mnie korci sprawdzanie ile można jeszcze wykonać gdy głowa mówi stop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3780 Napisanych postów 19609 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1061723
Też mnie to samo korci.
Jednak ostatni trening mnie przekonał, że muszę mieć dzień wolny gdyż spadła wytrzymałość i pojawiło się pieczenie w mięśniu piersiowym.
Musimy bardziej uważać na swoje ambicje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 1560 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26560

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suunto i Ubuntu - czyli czy komunikacja jest możliwa?

Następny temat

Konkurs wrzesień - Martwy Ciag na prostych nogach - 75procent masy ciała