SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Pojawiła się informacja w dziale " Aktualności - Sporty Siłowe " o Mistrzostwach Świata Federacji WPA w Multi Rep Bench na Ukrainie czyli nasz odpowiednik WW. Ciekawa sprawa bo impreza na pewno spowoduje większe zainteresowanie WW na naszym podwórku.W każdym razie cele wejdą na wyższy poziom.
Impreza MŚ odbędzie się tydzień po MP w WW . Trzeba sie będzie dokładnie przyjrzeć bo na razie nie ma dokładnej informacji czy chodzi o ciężar stały czy CC ( ciężar ciała )
Prawdo podobnie chodzi o CC . Więc nie jest to taki charakter treningu jaki teraz wykonuję .U mnie jednak ta różnica treningowa jest duża no i muszę czuć że dobrze przepracowałem przygotowania pod konkretny ciężar.
Najważniejsze że się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Z Mistrzostwami Świata federacji WPA na Ukrainie się wyjasniło odbędą się z ciężarem stałym ( 55kg,75kg,100kg , 125kg i 150kg ). Zawodnik sam wybiera z jakim ciężarem ma ochotę się zmierzyć . A wynik końcowy to współczynnik ( waga sztangi x ilość powtórzeń / przez wagę ciała zawodnika).
Myślałem o 55kg i 75kg ale przypatrzę się w tym roku z bezpiecznej odległości
Waga 83,5kg bez aerobów od miesiąca .
Supli nadal 0 nie licząc witamin: B i C.
Piwa też brak już prawie 6 miesięcy . Co roku w Wielkim Poście było 0 alkoholu a w tym roku na 60 -kę zacząłem już dużo wcześniej zafundowałem sobie 60 dni bez alko. Dziś 51 dzień
Pompy codziennie kolejne rekordy padają .
WW 3 x w tygodniu .
Kolejny start WW już nie długo - 6 kwietnia MP Nauczycieli a że nasza branża w tym mocą stoi to i emocje narastają przymierzam się do startu w dwóch kategoriach ze sztangą 100kg i 50kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak aktualnie pompujesz?

Kiedyś o piwie pisałeś, że tylko w sezonie wiosenno-letnim pijesz.
Jesień u zima bez piwa..
Chyba że coś pokręciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Z piwem dobrze pamiętasz.
Codziennie 6 x w tyg." giby " na przebudzenie -160
2 x w tyg. długie serie raz we własnym tempie ( 220 poszło + 4 powt . dodaję co tydzien),drugi raz seria w ok. tempie w czasie 12min. ( 13 powt./min. tu dodaję 1powt. co tydzień - dzisiaj było 5 x 13 i 7 x 12 czyli 149 powt. za tydzień 6 x13 i 6 x12 ).
2x w tygodniu wycwielki trochę je rozbudowałem ( 1min. - wysoki plank , 25 pompek, 30 sek. niski plank, 25 pompek )
2x w tygodniu 60 pompek na mini poręczach
6 x w tygodniu kompleks pompki - brzuch zwiększam co tydzień o 1 powt. ( obecnie 46 powt.- pompki,brzuch,pompki,brzuch,pompki)
W niedzielę pod zawody czerwcowe w Sochaczewie seria ok.50 powt przerwa i 100 w tempie 10/min.
Kurcze z tym Sochaczewem to liczę że nie będą 1 czerwca bo muszę być we Wrocławiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zostałeś matematykiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Sochaczew ( pompki na komendę ) odbędą się - 8 czerwca więc nic nie powinno mi przeszkodzić w byciu tam
Waga 83,9 kg.
Bez supli 1 rok 9 miesięcy 4 dni ale planuję 2 tygodnie na kreatynie ( TCM - Olimp ) przed MP Nauczycieli a do zawodów zostało 20 dni .
Bez piwa - 168 dzień
Bez alkoholu- 57 dzień aż się boję że zostanę abstynentem bo to jakby choroba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel
Nie wuefistą na emeryturze pomostowej

Podejrzewam, że ZUS Ciebie nie lubi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Z brzucha też coś spadło?
Ze 2 lata temu odstawilem alko na czas postu i brzuch zmalał bardziej niż zwykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
"Bez piwa - 168 dzień
Bez alkoholu- 57 dzień aż się boję że zostanę abstynentem bo to jakby choroba "

Czyżbyś chodził już na spotkania do klubu?
Takie liczenie wskazuje na nieuleczalną chorobę!
Napij się jak najprędzej i odkaź umysł.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium