SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471


1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
O Bartek Kruk znam chłopaka startowałem z nim .Aktualny MP w pompkach na komendę - Radzyń Podlaski 2019.
Miałem nawet tam jechać może zrobią w tym roku to sie pewnie wybiorę a moze On zawita na Puchar Dolnego Śląska .
Rekord imprezy już dość wyśrubowany ( przez trzeciego i czwartego zawodnika wspomnianych MP) to może go zwabi.
Jako ciekawostkę podam że chłopaki z SW mimo takiego przygotowania wytrzymałościowego nie szaleją ze sztangą w wyciskaniu wielokrotnym .Jednak ścisła specjalizacja swoje robi .
No w każdym bądź razie w pompkach mam co robić i duuuużo pracy mnie czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
wycwiel
O Bartek Kruk znam chłopaka startowałem z nim .Aktualny MP w pompkach na komendę - Radzyń Podlaski 2019.
Miałem nawet tam jechać może zrobią w tym roku to sie pewnie wybiorę a moze On zawita na Puchar Dolnego Śląska .
Rekord imprezy już dość wyśrubowany ( przez trzeciego i czwartego zawodnika wspomnianych MP) to może go zwabi.
Jako ciekawostkę podam że chłopaki z SW mimo takiego przygotowania wytrzymałościowego nie szaleją ze sztangą w wyciskaniu wielokrotnym .Jednak ścisła specjalizacja swoje robi .
No w każdym bądź razie w pompkach mam co robić i duuuużo pracy mnie czeka

Harpagan. a czy jest to rzeczywiście najlepszy wynik na świecie, światowy rekord? Bo wynik robi wrażenie, ale nie mam rozeznania w tej dyscyplinie.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
U to raczej pytanie do zawodników SW ( zreszta w dziale +35) moje ambicie pompkowe tak wysoko nie siegają z tąd brak rzetelnej wiedzy na temat rekordów światowych . Dla mnie to wciąż uzupełnienie treningu WW
Ja wciąż poprawiam technikę i wystarcza mi mierzenie sie z zawodnikami SW na podwórku krajowym .
Ale pompki na komedę i we własnym tempie to dwie różne bajki .
Pewnie że wynik Bartka jest oszałamiający ja powyżej 500 się jeszcze nie wychyliłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel
Mistrzu - Mistrz to naprawdę potrafi

Bo Mistrz!
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Waga 83,9kg.
Pompki do mojego wyzwania ( 150 000) z tygodnia : 54 399 + 2 629 = 57 028
Wiem że jestem w d.... ale nie tak jak Ci z chellengu 200 000 celowo nie biore w tym udziału żeby leni pogonic do roboty ale Oni to dopiero są w d....
Dzisiaj w ramach treningu WW pompki chodzone 21 poziom ( 462x ) na sali bo u nas cały czas pada.Kurde to powinna być osobna konkurencja na sali nie da się zrobić tyle co można na dworze.
Film jest ale jak zwykle zapomniałem wyciągnąć kartę z kamery i odjechała z właścicielem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Tadeusz w chellengu liczyli tylko i wyłacznie na Ciebie że zrobisz 75% zaplanowanej ilości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Nie wiem jak u Was ale u mnie leje non stop.
Piwko nie wchodziło trzeba było cos mocniejszego ale jutro jade do Czech tak tak po piwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium