SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2354659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 812
Widzę że paweł tuchendler jest coraz popularniejszy w świecie sportu mikro koks też robił u niego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 812
Jak dozbieram kasy to chyba wybiorę się do niego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mini koksu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mini koksu nie mikro oto chyba ci chodziło
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Obejrzałem filmik zaj**iście mu zrobił
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7343
Zdecydowana większość przypadków ginekomastii dotyczy osób z wysokim BF, a więc w ich przypadku oprócz wycięcia przerośniętych gruczołów dochodzi często do odsysania tłuszczu i modelowania klatki. Dlatego moim zdaniem lepiej sugerować się sprawdzonymi przypadkami, w których chirurg wykonał operację całościowo jak wyżej opisałem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie a czy ktoś z was miał może kontakt z dobrym chirurgiem ale typowo plastykiem muszę odtworzyć uciętą brodawkę sutkową po zabiegu gino obdzwoniłem już kilka klinik i lipa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Mam ten sam problem po drugiej operacji u Rylskiego (tak musiał poprawiać, było lepiej ale daje źle). W jednej brodawce uciął jakby tą 'wewnętrzną otoczkę' i po operacji stwierdził, że mam się cieszyć bo teraz nic nie będzie mi odstawać (chyba był wkurzony, że kazałem mu poprawiać.). Szkoda, że obie są nie symetryczne.
Niestety nie wiedzieć czemu moje brodawki po 3 latach od drugiej operacji po raz kolejny zrobiły się lekko puszyste i straciły jakiś akceptowalny dla mnie wygląd. Do tego często mnie pod nimi szczypie, a często i boli. Przez 3 lata byłem wolny od myślenia o tym... Oczywiście pomijając fakt zepsutej plastyki Rylskiego, którą widzę zawsze w lustrze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Tomaszekkkkk
Panowie a czy ktoś z was miał może kontakt z dobrym chirurgiem ale typowo plastykiem muszę odtworzyć uciętą brodawkę sutkową po zabiegu gino obdzwoniłem już kilka klinik i lipa


Jak znajdziesz to się podziel.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde zemną było tak samo też odniosłem wrażenie że się wk***ił też mi mówił że super wygląda a nie boli cię ta brodawka bo mnie jak koszulka dotyka to aż na wymioty mnie zbiera taki dziwny bul od roku nocy całej nieprzespałem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

electro
Polecane artykuły