SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4667
no ładnie pięknie, ja do dziś pamiętam i czuję to nie przyjemne uczucie jak Doktor ciął czy przypalał coś nożem elektrycznym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Panowie, po jakim czasie po zabiegu mogę pić wódkę ?? Od wtorku już nie biore antybiotyku jak cos
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 118
Witam, mam 200 km z powrotem. Czy ktoś wracał w tym dniu do domu po zabiegu samochodem? Pani mi zdecydowanie odradziła. Zastanawiam się co robić, bo niektórzy tu pisali że wracali w tym dniu. Gdzieś tu ktoś wrzucał jakiś namiar na pokoje. Z góry dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Hmmm to zależy czy będziesz w formie. Ja np. wracałem samochodem, oczywiście wcześniej dobrze się najadłem i wogole. Mysle, ze nie mam problemu. A kiedy masz zabieg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 118
W środę, tj pojutrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73
Witam, w styczniu mam operacje - wycięcie + odsysanie tłuszczu - Pani doktor powiedziała, że rana goi się 6-24 miesiące - mam pytanie po ilu tygodniach/miesiącach można wrócić do ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4667
Po 6-8 tyg możesz wrócić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
BT72 - Byłem dziś po 2 tygodniach od zabiegu na zdjecie szwów w Kielcach i wszystko ok jest. Kazał masować caly czas bo obrzęki sa (ale to normalne) i sam wracałem dwa tygodnie temu od razu po zabiegu wiec czyli można. Wiadomo, każdy organizm inaczej reaguje, mnie tam nic nie bolało tylko na drugi dzień ruszyc się nie mogłem przez tzw "zakwasy". Wiec mi się wydaje, ze jak nie masz gdzie spac lub innego transportu to chyba możesz wracać, ale na nic nie namawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 118
Cieszę się że u Ciebie wszystko OK..Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
Janx24 wstaw zdjecie jak to teraZ wyglada

Trening czyni mistrza!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium