SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2079007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 238 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4791
Rónież jestem zdięć ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 616
Nikt już dawno niczego nie dodawał,tu tylko są ,a w zasadzie to byli ludzie co robili zabieg w Kielcach u rylskiego,ostatni co chyba robił to stnm z rok temu ,i faktycznie wyglądało to bardzo źle. Niczego tu się już nowego nie dowiemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 238 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4791
Mnie coraz bardziej rosną guzy i bolą masakra co ten człowiek mi zrobił

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 238 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4791
Chyba długo na tym świecie nie pociągnę jest coraz gożej za własne pieniądze zrobiłem z siebie kalekę po poszedłem do kokos kto nie traktował poważnie zabiegu to się nazywa modelowanie klatki po hu,,,u ewekt estetyczny według p doktora super a mi się żygac chce jak na siebie patrzę słabne z dnia na dzień


Zmieniony przez - Tomaszek77777 w dniu 2023-03-23 16:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 238 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4791
Nie dość że brodawkę mi obciął to jeszcze doły porobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 238 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4791
Tu spalony i zczerniały sutek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 616
Przykra sprawa ,nie chciałbym tak skończyć, poszedłeś do jakiegoś amatora ,kto modeluje klate przy zabiegu ginekomasti ? W tych Kielcach to naprawdę jakieś arcy wyjątki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
Jak ktoś chce zobaczyć jak mi zrąbał zabieg dwa lata temu kielecki rzeźnik ,to mogę podesłać zdjęcia w prywatnej wiadomości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 119
Tomaszek77777
Mnie coraz bardziej rosną guzy i bolą masakra co ten człowiek mi zrobił



chłopie ić z tym do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 238 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4791
Tak się kończy jak nie pujdzie się do fachowca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

forma lato