SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 56 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5827
Tak Leon jestem juz po. Caly czas odsypiam. Do Kielc pojechałem juz w niedzielę, bo mieszkam dość daleko,a zabieg mialem zaplanowany na 9.30 w poniedzialek. Pojechałem z siostra,żeby samemu nie wracać. Nocowaliśmy w Hostelu Art. Z hostelu wyszlismy po 8, aby spokojnie dojść i chwilę na miejscu odpocząć. Cale szczęście, ze wyszliśmy wcześniej bo dość ciężko trafic,nawet pani w aptece dokladnie nie wiedziała gdzie jest ośrodek. Chwile podchodziliśmy,aż w końcu trafilismy. Ośrodek był jeszcze zamknięty, pan Doktor przyszedł wraz z żona o 9.15. Poprosili nas do środka. O 9.30 pan Doktor poprosił mnie do swojego gabinetu, krótki wywiad,obejrzał z czym przyjechałem. Zmierzył ciśnienie, jak zwykłe wysokie (zawsze przy lekarzu się stresuje) następnie wypisał receptę i od razu podskoczylem do apteki, od razu wytlumaczylem Pani w aptece gdzie dokładnie jest ośrodek. Wróciłem,pan Doktor kazał się przebrać i poprosił do sali zabiegowej. Na miejscu była juz Pani pomagająca Doktorowi. Obrysowal markerem miejsca na klatce piersiowej, zrobił zdjecia i kazal się położyć. Następnie przygotowanie do zabiegu, elektroda przyklejona, pól tabletki na obniżenie cisnienia. Pan Doktor wstrzykiwal mi znieczulenie, kilkukrotnie próbował sie wbić w gruczoł, śmiał sie że taki twardy. No i się rozpoczęło. Zaczęli od lewej strony,mojej wiekszej. Dziwili się że taki rozbudowany i wloknisty ten gruczal. Dlugo zeszło przy lewej stronie. Byly momenty bardziej bolesne, ale dla poprawy zdrowia psychicznego wszystko się da wytrzymać. Później prawa strona,mniejsza więc i mniej czasu potrzebowal Doktor przy niej. Wszystko zajęło Doktorowi ponad 2.5 godziny. Śmieli się że bardzo ładnie udało się wymeldować klatkę. Jak skończyli zdjęli parawan,także mogłem na leżąco zobaczyć jak to wygląda. Zupełnie coś innego,jakby nie moja klatka piersiowa. Nastepnie nakleili mi opatrunki, pomogli zejść ze stołu i założyli kamizelke. Poszedłem sie przebrac, zona Pana Doktora przyszła dać mi 4 tabletki. Na koniec juz w gabinecie,Doktor wypisal zwolbienie (chcialem tylko na tydzien czasu,mam pracę biurowa, doktor stwierdził że wystarczająco), na karteczce opisał mi o których godzinach stosować leki, zapłaciłem za zabieg, podziekowalem jemu i jego żonie, bo drugiej Pani już nie spotkalem. Wyszliśmy z ośrodka ok. 13.20,poszlismy do MacDonalda coś zjeść, podchodziliśmy po deptaku, kupilem 2 bitelki wody,bo miałem dużo pić. O 17.03 mielismy pociąg powrotny,bolące momenty,ciezko 5.5 godz. w pociagu wytrzymac, ale trochę się pospalo i jakoś dojechalismy. Pierwsza noc w domu, troche bolesna, ale nie operowana klatka piersiowa,ale plecy. Nigdy nie lubiłem spać na plecach. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję że będzie naprawdę dobrze to wyglądało.





Zmieniony przez - arek5123 w dniu 2017-02-21 11:23:09

Zmieniony przez - arek5123 w dniu 2017-02-21 11:23:37

Zmieniony przez - arek5123 w dniu 2017-02-21 11:25:07

Zmieniony przez - arek5123 w dniu 2017-02-21 11:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1903
No spoko, ja też nie mogłem trafic bo wulkanizacja mnie zmylila , byłem spóźniony i ciśnienie tez za wysokie - doktor zalecał leki. No a jak teraz się czujesz ? Kiedy do pracy będziesz zdolny? Ja myślę że po paru dniach powinienem wrócić, za dużo mam obowiązków na 2 tyg zwolnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Ja też nocowałem w hostelu art i też miałem problem ze znalezieniem gabinetu. Nie wiem dlaczego ale u mnie sam zabieg trwał tylko 1.5h. Ogólnie jest duzo lepiej niz było bo mam płaskie sutki a miałem napompowane ale dalej klatka odstaje mi dosc znaczaco przez ciuchy a powinno przeciez byc płasko. Ciężka opcja bo czekałem ponad rok na ten zabieg, wydałem 4 tyś zł razem z podróżami hotelami itp a klatka dalej wystaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 241
Witam. to może ja powiem swoja historie jaka przydarzyła mi się w piątek:)
Pisalem już wcześniej z pytaniem czy może jest sprawdzony i niedrogi gabinet w Gdansku, w Trojmiescie lub w woj. Pomorskim ale oczywiście bez odpowiedzi bo glowne tutaj miasto to Kielce lub czasem zdarzalo się inne miasto ale to daleko od Gdanska. Zaczolem szukac na innym forum i udało mi się znalesc gabinet w Gdansku za 3 tys zl wszystko. Musialem tylko zrobić usg sutka która kosztowala 100 zl i badanie krwi która 113 zl w przychodni kosztowala, konslultacja za darmo, moglem już po kilku dniach przyjść na zabieg ale musialem poczekać po 10.
Wyszlo mi ze mam ginekomastie gruczlowo tluszczowa. W dniu operacji czyli w piątek chirurg zaproponowal mi żeby zrobić sama lipomastie bo możliwe ze wycięcie gruczolu nie będzie potrzebne i tak zrobiliśmy. Zapewnil mnie jeżeli nie będę zadowolony to za 6 miesięcy pprzyjsc i zrobić wycięcie ale za darmo, wiec się zgodziłem. Cala operacja bo to tylko odessanie tłuszczu z klatki trwala niecale 30 min. Zobaczymy jakie będę efekty. Polecam naprawdę jak najszybciej pozbyć się tego problemu. Pozdrawiam


Zmieniony przez - Artur2801 w dniu 2017-02-21 12:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 56 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5827
Do pracy planuje już w poniedzialek wrócić,Pan Doktor mówił że wystarczająco zwolnienia. Czuję się ogolnie dobrze, wszystkie przepisanie przez Doktora leki biorę, przeciwbólowy wziąłem tylko wczoraj wg zaleceń o godz. 22. Dziś czuje tylko lekkie szczypanie i rwanie,ale dosłownie wytrzyma się bez przeciwbólowych.


Zmieniony przez - arek5123 w dniu 2017-02-21 13:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak kogoś interesują terminy u Rylskiego to najwczesniejszy na grudzień , ja zapisałem się na 12 grudnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 883
Ja też się zapisałem, ale na 9.12 ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
W razie czego mam zarezerwowany termin u rylskiego na pazdziernik i moge odstapic bo jeszcze nie odwolalem a ogarnalem temat gdzie indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1903
Czy szczepiliscie się przed zabiegiem od żółtaczki typu B?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 56 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5827
Ja się na nic nie szczepiłem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium