SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Bartek a czy poza kamizelka doktor kazał Ci kłaść coś pod kamizelkę żeby bardziej docisnac czy tylko to?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ty masz ta kamizelkę czy tak pytasz z dupy? Nosze ją drugi tydzień i k***icy dostaję. Uwierz na słowo, że ona dobrze dociska i jesli masz dobrany odpowiedni rozmiar to nic pod nią nie potrzeba. Oczywiście prócz ewentualnego jałowego opatrunku w fazie gojenia ran.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
mam ale mnie tez h*j strzela a jeszcze jak cos podlozylem pod spod to wchodze po schodach na 3 pietro i jestem zasapany ;) tymbardziej ze czuje ze ona dobrze dociska dlatego pytam ;) mam pod nia opatrunek na sutkach gdzie bylo szyte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam tak samo. Ale zasapany nie chodzę :) Trzeba chyba redukcję zrobić kolego i popracować nad kondycja. Dodam jeszcze, że waże 117kg

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
heh to prawda nadwaga swoja droga ;) od dzisiaj zaczalem redukcje tylko najgorszy jest ten brak ruchu, brakuje mi silowni no ale jeszcze tylko niecale 3 tyg . uuu nie powiedzial bym ze tyle warzysz, ladnie wygladasz jak na ta wage ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Panowie, a może ktoś coś powiedzieć o Gromadzińskim z Pozka? Do Kielca jechać 7h w jedną stronę, no poświęcilbym się, ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
czy ginekomastia spowodowana hiperprolaktynemią może "zniknąć" badz zmniejszyc sie po kuracji dostinexem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
kvbvsek
czy ginekomastia spowodowana hiperprolaktynemią może "zniknąć" badz zmniejszyc sie po kuracji dostinexem?


Obstawiam 99% że nie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Witam panowie,

Chciałbym zasięgnąć waszej opinii. Wydaje mi się, że ginekomastia dotyczy też mnie. Problem zauważyłem wcześniej już u siebie, poczytałem trochę na ten temat. Ważyłem ponad 100kg więc ostatnią deską ratunku była dla mnie utrata wagi. Obecnie ważę około 85 i ... nadal nieciekawie to wygląda. Największy problem jest latem, a raczej wtedy, gdy jest mi ciepło - również ciepłe pomieszczenie. Wtedy sutki wyglądają jak balony, połowa biedy jak stoję, ale jak siedze czy kucne to olaboga Natomiast podczas chłodniejszych dni jest niebo lepiej, a przy zimnym prysznicu po prostu bajka... no ale jest to chwilowe. Zresztą na zdjęciach będzie widać. Tam gdzie nadmuchane balony to własnie w sytuacji, gdy jest ciepło. Tam gdzie normalne to troche je 'potarłem' :D

Jestem zmobilizowany, aby to dziadostwo usunąć, bo nie ukrywam, że jest to krępujące i jeszcze bardziej wk*rwiające :D

Nie wiem tylko czy robić jakeś usg przed konsultacją z chirurgiem? Przeglądając temat upatrzyłem sobie p. Burde...
Fotki poniżej...













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6000
Wygląda jak małe gino :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium