SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2078123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 886
Doj** mięsa będzie git!


Zmieniony przez - toku92 w dniu 2016-08-09 22:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 97
Jak wygląda sprawa z bliznami po takim zabiegu? Mocno je widać? Po ilu wraca się do normalnego funkcjonowania, pracy, treningów na siłowni lub SW? Ginekomastii nie mam bardzo dużej i w sumie znajomi ktorzy wiedzą, że się borykam z tą przypadlością twierdzą, ze szkoda kasy. Sam Burda kazał mi to przemyśleć. Ogolnie teraz gdy na dworze jest chlodnawo klata nie wyglada tak tragicznie gorzej jak robi sie cieplo wtedy nie mysle o niczym innym niz ukrycie tego.(jak koszulka jest bez nadruku to juz wgl masakra). Na silowni tez jak zaloze tanka w kolorze innym niz czarny. Z drugiej strony nie chce miec blizn ktore beda wygladaly gorzej niz cyce. I tez ciezko bedzie mi przesiedziec ten miesiac bez treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 634
ja jestem 8 dzien po operacji, powiem Ci ze we wrzesniu wracam do treningów powoli ogólnie Burda mowił że, 4 tyg po zabiegu mozna juz cwiczyc chyba ze boli no to troche zluzowac, ale w ten czas robie sobie spacery po 10k krokow codziennie zeby jakas aktywnosc była przynajmniej, blizny zawsze beda, po wszystkim beda, ale nie az tak mocno widoczne, wystarczy spojrzec zdjecia przed i po nawet tutaj sporo ludzi wstawia swoje zdjecia, ja jestem zadowolony bo dosłownie jak ty miałem problem z tym, takze zrobilem i mam z głowy na całe życie, polecam Burde tanio i szybko, ale decyzja i tak do Ciebie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 684
Tez wyj**alem to dziadoctwo, jestem 2 dni po operacji a wycinane było w klinice Dr Chęciński w Wawie. Zdjec zadnych nie mam ale widziałem efekt i wyglada bardzo dobrze :) Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Kosmate myśli, zobacz sobie moje zdjęcia kilka stron wstecz. Blizny nie widać, przynajmniej u mnie. Chociaż jak się wysylisz to coś zauważysz. Ja jestem niecałe 2 miesiące i od dwóch tygodni ćwiczę na siłowni. Zabieg miałem 14 czerwca. Szybko wróciłem do normalnego trybu. Po tygodniu ćwiczyłem areoby jak ściągnął mi szwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 118
Zdecydowanie nie polecam dr Rylskiego!



Zmieniony przez - BT72 w dniu 2016-08-10 22:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
dlaczego????

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1947
Sam codziennie pisze tutaj na forum ludziom że to forum to nie poradnia lekarska ale może ktoś miał w tym temacie doświadczenia.

Badaliście przed usunięciem gino hormony? Wszystko wyszlo mi w normie poza prolaktyną 385 mlU/L na norme 86-324 niewiele ponad normą ale jednak czy to jest przeciwwskazaniem do podjęcia zabiegu? (czekam na konsultacje lekarską spokojnie, po prostu nie wytrzymam jak czegoś wcześniej sam nie znajde w 'internetach')


Zmieniony przez - PlanB w dniu 2016-08-11 17:04:00

''Nieważna meta liczy się sam bieg...''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
do podjęcia zabiegu wątpie, ale po zabiegu bym się już przejmował żeby od nowa nie wyskoczyło. Ja np. pierw zaczalem kuracje ku zbiciu tej prolaktyny, aktualnie jestem po odstawieniu lekow i po 2 miesiacach mi troche podskoczyla, narazie bede obserwowal czy jest wyzsza tendecja do podskoku czy tez nie, niedlugo mam zaplanowany zabieg wiec trzeba sie pilnowac


Zmieniony przez - lisowski122 w dniu 2016-08-11 17:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
orientuje sie ktos ile teraz kosztuje zabieg u burdy albo rylskiego? i jaki sredni czas oczekiwania na operacje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium