SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
Up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
U góry mam sytuację z teraz a tu na dole z przed 3 miesięcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
Czyli jakby dużo niema różnicy, jednak ten gruczol trochę zwiększył objętości. I co dziwne czuje guzki wokół sutka w stronę pachy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Może to być początek gino,lepiej ogarnij dobrze sobie hormony a powinno być ok,jak dobrze zareagujesz to ominiesz może późniejsze sie cięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
To co tamoxifen dawka uderzeniowa 7 dni po 40 mg i potem 2 tyg 20 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
2x norma to bardzo dużo... kup sobie symex/etadron i bierz np przez tydzień pół tabsa na noc (do posiłku z tłuszczami lub omega3) e2d zrób badania i... lecisz już cały cykl, a nie zbijasz robisz burdel w hormonach i znowu podbijasz estro razy X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Na innym dziale popytaj ,tam może ci doradzą, najlepiej lekarz albo ktoś to się zna ,pomógł Ci to ogarnąć, na forum każdy byle co ci napisze a później może być lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Ić do dobrego endokrynologa IA jak miałem około 13 lat pojawiła się mała bolesna grudka która się puźniej rozrosła niestety jak poszedłem do lekarza w wieku 16 lat było już za późno na leczenie chormonalne trzeba odrazu działać liczą się pierwsze tygodnie doktor przepisywał mi jak pamiętam maść adrecitin czy coś takiego i jakieś piguły ale guzki zostały ale dokonać nie wiem czym one były bo na USG niewyszlo nic nie wiem czy to poprostu nie był zbityty tłuszcz w który przemieniły się gruczołu po okresie dojrzewania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 95
Panowie kogo polecacie w promieniu 100 kilometrów od świętokrzyskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Czasami warto się przemęczyć i pojechać gdzieś dalej do kogoś lepszego, szukaj kogoś w Warszawie, ewentualnie 100 km od świetokrzyckiego to medicus tychy masz z tych polecanych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium