SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Na drugi dzień byłem w domu. Ranę mogę przemywać wodą z mydłem. Fota wykonana została w piątek, dzień po zabiegu. Nie noszę kamizelki, jedynie plastry opatrunkowe, ale nic się nie sączy. Bardziej chodzi o prewencyjne zabezpieczenie przed wejściem szwów w koszulkę. Zero bólu czy dyskomfortu. Lekarz zasugerował możliwość wyjścia do domu w dniu zabiegu i zaproponował spotkanie za tydzień, czyli tydzień po zabiegu. W czwartek zakładam zdjęcie szwów. Właśnie robię pierwsze areoby na schodach. Jutro planuje powrót do tańczenia z partnerką, a we wtorek trening pleców.

Wrzucam foty z wizyty u doktora, szkice to proponowane miejsca przeniesienia brodawek na które się finalnie nie zdecydowałem.




1

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Myślę że dobrze zrobiłeś tak jak masz wykonany zabieg wygląda dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Elegancko wszystko zrobione ,jednak warto dopłacić troche i mieć zrobione perfekt, a nie u jakiś amatorach za pół ceny.Świetna robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Widać że doktor wiedział co robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Kolego a powiedz jeszcze ,miałeś wycinany cały gruczoł czy coś zostało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Palpacyjnie nic nie wyczuwam. Ani grudek, ani kłującej torbieli. W czwartek mam kontrolę to zapytam, ale najbardziej wiarygodnie byłoby powtórne badanie USG klatki piersiowej za kilka miesięcy.

Od wczoraj już funkcjonuje bez opatrunków. Opuchlizna maleje.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Kolego naprawdę masz zaje fajnie zrobione wrzuć foty ja będziesz po zdjęciu szwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Super zrobione ,niech każdy widzi i zapisuje namiar na gościa,Poznań ale lepiej warto się trochę więcej przejechać i mieć zrobione perfekt niż jechać do jakiś amatorów w kielcach i później narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Kielce haha po tym co widziałem i z ludźmi gadałem to za darmo tam zabiegu bym nie chciał tu u kolegi widać profesjonalizm i dbanie o pacjienta z 10 lat temu byłem w Kielcach w tym selebediku czy jakoś tak dobrze że się wtedy na zabieg tam nie zdecydowałem a coś mnie tknęło jak mi bajkę sprzedawali że ludzie z zagranicy do nich walą jak się konsultowałem w Częstochowie to nawet o nich niesłyszeli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 254
POKI, właśnie chciałem zapytać skąd miałeś 10 kloców na taki "prosty" zabieg ale doczytałem że pracujesz za granicą, ja pracując w Pl nie mam nawet 3 kloców na zabieg... Generalnie tak jak koledzy wcześniej pisali ful profeska, ale szczerze to nie miałeś specjalnie złego przypadku, szczerze to trzeba się mocno przyjrzeć żeby coś dostrzec przed...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium