SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 384
Jak mają wyglądać te masaże po operacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Ruchami okrężnymi od wewnętrznej strony klatki do zewnętrznej pod sutkiem niektórzy poprostu rozmosowóją miejsca zabiegu ale jeśli doktor skopał zabieg to na wiele takie masaże nie pomogą ja kożystalem prywatnie z masaży u fizjoterapełty ale niestety za wiele niepomogły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 2 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Jestem po wizycie u Tuchendlera, nie podejmie się operacji mojego gino+lipo - zbyt duże i za dużo pracy dla plastyka. Mówił ze zwykły chirurg nie zrobi tego dobrze. Skierował mnie do Polanicy do doktora Ireneusza Łątkowskiego chirurga plastyka. Tam cena w okolicach 12k. Przy okazji -10 kg zrzucić zanim pojawie się w Polanicy. Ogólnie dobrze rozmawiało się z lekarzem, fajnie ze wytłumaczył co dokładnie trzeba zrobić i dlaczego sam tego nie ogarnie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Widać że kolo stawia sprawę jasno duży plus dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7277
Szomperize
Jestem po wizycie u Tuchendlera, nie podejmie się operacji mojego gino+lipo - zbyt duże i za dużo pracy dla plastyka. Mówił ze zwykły chirurg nie zrobi tego dobrze. Skierował mnie do Polanicy do doktora Ireneusza Łątkowskiego chirurga plastyka. Tam cena w okolicach 12k. Przy okazji -10 kg zrzucić zanim pojawie się w Polanicy. Ogólnie dobrze rozmawiało się z lekarzem, fajnie ze wytłumaczył co dokładnie trzeba zrobić i dlaczego sam tego nie ogarnie :)


No to szacunek dla tamtego lekarza ze sam sie nie podjął i skierwal do innego. Sam po sezonie startowym będę się rozglądał za jakimś dobrym chirurgiem żeby ogarnąć gino, niby nie widoczne ale w głowie siedzi :p


Zmieniony przez - MatiMlody89 w dniu 2022-01-22 20:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
Vincent nie wygląda to obiecująco, byłeś z tym do kontroli? Mam obawy, że jest niewielka szansa na wyrownanie sie sutka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 768
Wysłałem zdjęcia i mam czekać bo dopiero miesiąc od zabiegu ale lekarz tez mowil że ewentualnie będzie poprawka ale mam czekać jeszcze.
Wie ktoś co jest powodem takiego gojenia ? Samo z siebie , ja coś niedopilnowalem , ? Czy przez zle zrobiony zabieg ?


Zmieniony przez - Vincent32501 w dniu 2022-01-22 21:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Źle zrobiony zabieg raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Ja pilnowałem się i nawet wynająłem fizioterapełte i kicha poczekaj jeszcze z 4 miechy jak nie będzie poprawy to działaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
Według mnie góra sutka gruczol wyciety całkowicie, dołem nie. Opuchlizna, zrost powinien sie jeszcze wchłonąć ( wyrównać) aczykolwiek góra sutka sama sie nie wypełni. Teraz jedynie na poprawce podebrać dół zeby bylo równo. Fakt że 5 tygodni to trochę mało aczykolwiek jesli po 3 miesiącach sie nie poprawi to nie ma sie co łudzić i niech ci nie wciska kitu ze po roku, dwóch sie wyrowna bo to p******enie zeby sie pozbyć niewygodnego pacjenta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium