SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2071966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Gino777
W życiu na basenie nie byłem. Najgorzej jak w moim przypadku masz większe chce niż twoja dziewczyna,siostra czy matka. Strasznie dołujące. Nie mogę się doczekać zagojenia. Dzięki wielkie SFD za ten post na forum jak i wszystkim użytkownikom za odpowiedzi!!! Dzięki Wam moje życie może się diametralnie zmienić! Dziękuję


będzie ok
zadbaj o sylwetke i będziesz na niego z przyjemnością śmigał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 161
Witam serdecznie,poszukuje numerów do najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, znalazłem jakiś numer lecz dodzwoniłem się nie do lekarza tylko do jego żony.
Zależy mi również, żeby zabieg dało się jeszcze wykonac np. w lipcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 43 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 279
Doktor Burda
Burda
Komórkowy +48 602 329 501
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2081
Dr Burda mówił, aby przekazać na forum, że określenie zrosty, które często się tutaj pojawiają jest niewłaściwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2081
Dr Burda powiedział, że przez forum ma do robienia tylko same zabiegi ginekomastii, dla odmiany chciałby inne robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 43 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 279
mnie też to mówił
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 745
haha ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43
Hej, nie czuję się z tym najlepiej ponieważ jestem pewien, że to pytanie padło setki razy, ale nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Znalazłem jedynie suche fakty, że "tak da się, to i to można brać" ale chciałem czegoś więcej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2081
@Gino777 jak długo kazał nosić Ci ten pas uciskowy, który dał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2081
Dr Burda powiedział, że gino bierze się również od jedzenia kurczaków, które mogą być szprycowane sterdami :-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium