SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4522
Tak 2.8 to jest średnia przynajmniej tak mi mówili. Znam ludzi co mają też większe otoczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 226 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3754
tak, ale jeśli ktoś ma krzywy nos i chce go zmienić to też mu będziesz mówic nie zmieniaj bo moze być gorzej, inni maja gorzej? to chyba logiczne ze jeśli ja pisze na tym forum to mi to przeszkadza, gdyby tak nie było nie pisałbym tu nic

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1231
Pewnie masz racje ja miałem małe gino i delikatnie odstające sutki mógłbym tego nie ruszać ale chciałem żeby był perfekt ale niestety wyszło inaczej, jestem załamany ale będę próbował dalej to jakoś naprawić, kolega chciał cie tylko ostrzec że jednak to nie takie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwłaszcza że jak ściągniesz koszulkę na plaży to każdy od razu ocenia twoją klatę. Niby niewielki zabieg a mający ogromny wpływ na estetykę. Tak jak pisze pavcio696 trzeba mądrze wybrać specjalistę nie jakiegoś starego emeryta co ma wszystko gdzieś.


Zmieniony przez - 89huberto w dniu 2022-08-28 22:14:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4522
kamelo99
tak, ale jeśli ktoś ma krzywy nos i chce go zmienić to też mu będziesz mówic nie zmieniaj bo moze być gorzej, inni maja gorzej? to chyba logiczne ze jeśli ja pisze na tym forum to mi to przeszkadza, gdyby tak nie było nie pisałbym tu nic
chodzi mi o to że zabiegi poprawkowe są obarczone dużo większym ruzykiem ponieważ uszkadzają się poraz kolejny te same tkanki i mogą być różne powikłania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 371
Ja jednak wybieram dr. Rylskiego, który ma setki pozytywnych opinii i odbytych operacji. Zwłaszcza, że mój znajomy robił u niego zabieg ginekomastii i jest mega zadowolony.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1231
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 371
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1231
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1231
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

Wiecej