SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Ale mnie oszpecił ,miesiąc po zabiegu było źle ale jeszcze jakoś to wyglądało ale teraz panowie pod żadnym pozorem nie idzcie do tego dziadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
Pokaż zdjęcie całej klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Priv chodz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9191
martinez123
Pokaż zdjęcie całej klatki

Martinez i jak z tymi fotami Twoim? Też rozważam zabieg u dr Burdy i chciałabym zobaczyć jak to wygląda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
Wysyłam niżej. Szczerze mówiąc to sam nie wiem czy jestem zadowolony z efektu, chyba spodziewałem się czegoś innego jednak, myślałem że klatka będzie bardziej płaska a Burda ścinał tylko tłuszcz z dołu, góra klatki u mnie bez zmian. Co do fałdki o której pisałem to już raczej nie zniknie, no ale nic niech wszystko goi się poprawnie i wracam do treningów. Wiedząc jaki będzie efekt raczej nie zdecydowałbym się na ponowny zabieg u Burdy, tym bardziej że mam kawałek do Kielc. W każdym razie nie chce go negatywnie oceniać bo starał się wykonać pracę jak najlepiej. Tyle ode mnie, pozdro wszystkim i życzę wam wymarzonych sylwetek










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
Jeszcze jedno zdjęcie od dołu. Czytam to forum i widzę że niektórzy decydują się na jakieś poprawki czy coś, ja nie mam takich planów. Niech zostanie jak jest a resztę będe starał sie uzupełnić dieta i treningiem. Byle by obyło się bez żadnych problemów w przyszłości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Troche ci źle wyciał tłuszczyk pod ,ale nie jest źle, nie ma tragedii, jak byś poszedł do rylskiego to byś miał przemieloną całą klate

Tak czy inaczej odpuscił bym sobie już całkowicie z tanimi zabiegami w kielcach


Zmieniony przez - Dawid7255 w dniu 2023-02-15 12:11:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
Gruczął wyciety fajnie, dużego gino nie miałes ale fałdka troche psuje efekt. Jak dop******isz klate to sie naciągnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Kiepsko ,będziesz posuwał laske a ona będzie patrzeć na ciebie jak na ostatnim zdjęciu i perfidnie będzie widzieć,że coś było robione,troche słabo z tą fałdką, takie coś nie powinno mieć miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 356
Siema Pany miałem iść na drugą konsultacje ale odpuściłem temat , Gino małe więc wizualnie nie bije po oczach . Zamiast do chirurga z ciekawości poszedłem do piercera podpytać czy kolczyki mogą zmienić wygląd moich sutków. Gość pokazał mi jak sam ma zrobione oraz zdjęcia kilku klientów to powiem wam że całkowicie inaczej się patrzy na klatę i same suty chyba w to wejdę ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium