SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 147
Aszino
Pytanie zadane pewnie wiele razy ale czy w Tychach na ten moment można oczekiwać najlepszego poziomu? Czytałem kilkanaście stron tego wątku ale mam wrażenie, że wiele osób pyta o Tychy ale tylko 2/3 tak naprawdę zrobiły tam operacje (może się mylę). Kwestie pieniędzy to dla mnie drugorzędna sprawa



Wskazywanie czy coś jest najlepsze wiąże się zazwyczaj z tym, że mamy rozeznanie w różnych wariantach danej rzeczy. Ja miałem zabieg w Tychach. Tylko w Tychach. Opisałem dosyć szczegółowo moje doświadczenie. Pewnie jakaś klinika w Warszawie chociażby mogłaby przebić Tychy, ale tego nie wiem z wiadomych powodów. Jeżeli miałbyś jakieś pytania, to zapraszam na priv, abyś miał odpowiedź w jednym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Espadas
Bla bla bla stronę wcześniej zadano ci pytanie co to za zabieg który może ci pomóc mógłbyś na nie odpowiedzieć ? Czy dalej spekulacje co by było jak byś poszedł do fachowca.
czyli co mam powiedzieć mam nerwy pouszkadzane i uwięzione w jakiś strukturach zrostach chirurgicznie można guzy usunąć spróbować uwolnić nerwy ale jest duże nawet bardzo duże możliwości powikłań lekarze raczej odradzają bo może być dużo gożej każda interwencja może powodować kolejne zrosty i narastanie tkanek i uszkodzenia i jak jeden doktor powiedział kto przy zdrowych zmysłach usuwa brodawkę pacjęntowi a co by było jak bym poszedł do fachowca przecież to do cholery zabieg kosmetyczny miałem lepiej wyglądać a nie mieć spaloną otoczkę aż czarna i obciętą jedną brodawkę wejś się k..wa zastanów poszedłem żeby dobrze wyglondać a nie jak kaleka nawet sobie nie wyobrażłem że tak skończę kilka miesięcy z łużka prawie nie wstawałem ból był paraliżujący po setkach godzin fizjoterapi po 3 latach mogę przebiec się z bólem 6 km sukces normalnie biegałem basen rower a teraz ledwo się ruszam ból Guzów jeszcze bym zniósł ale obcięte suty przy dotknięciu to tak jak by była otwarta rana każdy dotyk nawet ruch powietrza to ból w koszulce wstyt chodzic widać doły z jednej strony kawałek brodawki z drugiej nic nie no tragedia po jaki h...j mi brodawkę uciął po co przecież jeszcze mu mówiłem żeby było symetrycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
Wiem o czym mówisz ,ten zabieg to duży cios od życia,jedynie utrata bliskiej osoby mnie bardziej zabolała niż ten schrzaniony zabieg, kolejne lato i kolejny wstyd ,wstyd gdzie kolwiek wyjść bo co by nie ubrał to widać te nierówności dziury,nie mówiąc o czymś obcisłym ,znów czekanie na zimę bo wtedy można to jakość zakryć.Zaraz przyjdzie ktoś napisze że w psychy nie macie,no tak trzeba mieć silną psyche żeby to zaakceptować.Każdy kto dba o swój wygląd i chce dobrze wyglądać, to nie zniesie takiego czegoś.Tęsknie za swoim wyglądałem klaty przed zabiegiem ,teraz wyglądam sto razy gorzej po tym zepsutym zabiegu u rylskiego.Przestroga dla innych to powinna być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 877
Łapskayui
Zmniejszanie otoczek to chyba każdy chirurg plastyk ogarnie


Tak. Tylko wiesz, ja bym chciał mieć wycięty gruczol i od razu zmniejszenie otoczek, a nie,że np w Tychach wytna mi gruczoł i później gdzie indziej zmniejsza otoczki. A oprócz usunięcia gryczolu muszę mieć zmniejszone otoczki, bo przez ginekomastie ( jak u większości ) strasznie są powiększone i nie wyglądałoby to satysfakcjonująco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 877
Aszino
Pytanie zadane pewnie wiele razy ale czy w Tychach na ten moment można oczekiwać najlepszego poziomu? Czytałem kilkanaście stron tego wątku ale mam wrażenie, że wiele osób pyta o Tychy ale tylko 2/3 tak naprawdę zrobiły tam operacje (może się mylę). Kwestie pieniędzy to dla mnie drugorzędna sprawa



Porozmawiaj na priv z użytkownikiem xMartinxx, który jest po zabiegu w Tychach.
Btw. Też myślę zeby się tam udać, ale czekam jeszcze na jakieś fotografia przed/po od Martina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 244
Witam mam problem myślę że mam ginekomastie może ktoś doradzić dziękuję za pomoc jest to bardzo uporczywy problem dla mnie







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
Na pierwszym i drugim zdjęciu wszystko wygląda w porządku ale na trzecim to może być gino,takie klasyczne jak wiele osób miało , no cóż jak chcesz tego nie mieć to musisz zbierać kase i szukać fachowca.

Ale najpierw zrób usg.


Zmieniony przez - MaciasOlsztynek w dniu 2023-04-16 17:21:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42
7 tygodni temu miałem zabieg w Tychach.
Koszt 7500.
Mogę polecić z czystym sumieniem.
PoZDRo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 877
jonyyy
7 tygodni temu miałem zabieg w Tychach.
Koszt 7500.
Mogę polecić z czystym sumieniem.
PoZDRo


Zdjęcia przed/po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42
Niestety zdjęć przed nie mam.
Nie było jakiejś tragedii ale mi przeszkadzało.
Noszę jeszcze ten kaftanik na klatce, bo na lewej stronie zrobił mi się krwiak po operacji i okres gojenia się wydłużył.
Jak będę miał czas to wrzucę zdjęcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium