SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 556
Blaszkaa87
A pod jaki numer dzwonic bo na jdeen dzwonie leci muzyczka i nikt nie odbiera a na drugil wlacza sie sekretarka ze klinika do 20 wrzesnia nie czynna jest szanas na termin max do konca marac przysazlego roku bo chcialbym zeby to zrobic puki czlowiek jeszcze mocno ubrany chodzi



Dzwoń na stacjonarny - (41)3687486. Na numer komórkowy Rylskiego bardzo ciężko się dodzwonić, także nawet nie ma co próbować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
No to wlasnie na tym mowia zeby dzwonic po 20 wrzesnia :((((

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 556
Blaszkaa87
No to wlasnie na tym mowia zeby dzwonic po 20 wrzesnia :((((


No to pewnie Rylscy sobie kolejne wakacje zrobili :) W takim razie musisz być cierpliwy i czekać do września ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
najbardziej boje sie ze cos spierdzieli i zamiast duzego gino bede mial jaks krzywa albo zapadnieta klate i mam nadzieje ze bedzie sie goic bez problemu

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 556
Nic takiego nie powinno mieć miejsca. Gojenie to indywidualna sprawa, ale po sobie widzę, że nie było się czym przejmować. Goiło się bardzo dobrze i bezboleśnie. Co do zapadniętej i krzywej klatki - wszystko zależy od tego, jaką masę mięśniową sobie wypracowałeś. Wiadomo, że po odessaniu tłuszczu trochę optycznie się ona zmniejszy, ale jeżeli masz ją dobrze zbudowaną, to praktycznie nie zauważysz dużej różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
Mam bardzo duze miesnie na klatce niestety tez duzo tłuszczu ogolnie moja klata jest bardzo duzo ale njagorsze sa te stojace suty

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 556
No to jak masz dobrze zbudowaną klatkę, to powinieneś być naprawdę zadowolony z efektu. Najgorzej mają Ci. którzy nigdy nie trenowali, a potem poddają się zabiegowi usunięcia ginekomastii razem z odsysaniem tłuszczu. Bo to faktycznie im mocno "wypłaszcza" klatkę, ale u Ciebie tego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
Witam, jestem miesiąc po operacji, tylko mam jeszcze pytanie do tych co mają dłuższy staż ode mnie.
A mianowicie, odstaje mi z prawej strony sutek razem z aureolą na jakieś 2mm i jest to troche w kształcie stożka z czubkiem właśnie na sucie. Natomiast po lewej mam sytuację wręcz odwrotną, sutek jest wciśnięty a otoczka jest równo z klatą. Będzie normlanie? Jeśli tak to jak to będzie wyglądać? Równo z klatą i jedynie sutki odstające, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
Mam identycznie jak ty, wzialem strzykawe 0.7mm i odessalem wode spod suta, na nastepny dzien sutki beda takie same, chyba ze na nowo ci sie woda zbierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
Tubcio
Mam identycznie jak ty, wzialem strzykawe 0.7mm i odessalem wode spod suta, na nastepny dzien sutki beda takie same, chyba ze na nowo ci sie woda zbierze.


A kto Ci tak polecił? Rylski??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium