SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 186
Może ktoś polecić jakiegoś chirurga z Poznania lub okolic? Jest jakaś prywatna przychodnia, która ma podpisaną umowę z NFZ?
Jak wygląda sprawa w WCO? Jest sens tam uderzać jeśli mam gino+lipo? Wycięcie samego gruczołu na pewno nie dałoby zadowalających rezultatów.



Zmieniony przez - DexMorg4n w dniu 2016-08-29 22:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@xplode88 ile po zabiegu zacząłeś pełny trening na siłowni i konkretną dietę? mniej więcej ząuważyleś kiedy ten sutek zaczął się robic normalny? w sensie po jakim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Ja na silke wricilem po 4 tyg od zabiegu i od tamtego czasu jakis znian w sutku nie zauwazylem , dalej wystaje do dnia dzisiejszego i watpie ze bez kolejnej operacji to zniknie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlugo i czesto masowaliscie kalte zeby rozbic te zgrubienia tłuszczu? Bo ja prsktycznie wcale ze wzgledu, ze nic nie wyczuwalem, a jesli nawet cos to po jakims czasie samo znikło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Ja masowalem co dziennie po kilka razy , od momentu sciagniecia szwow ,kupilem sobie nawet elektryczny masazer z allegro i jakos poprawy brak :p dziewczyna mowi ze robi sie plaski ale mysle ze tak mowi zeby mnie uszczesliwic :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Cześć, mam 22 lata i ginekomastie. Rozmiar powiedzmy spore C po obu stronach. Moj chirurg stwierdził że usunie ze środka gruczol, tluszcz i tyle, na moje pytanie o skore mowi :ale reszta skóry sie wchlonie z czasem. Pytanie brzmi: czy komuś z was zostala luzna skóra po zabiegu i trzeba było ciąć znowu i poprawić ? Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Dla mnie to nie ginekomastia a sam tluszcz .
Daj foty jak stoisz z przodu i z boku


Zmieniony przez - Stifler993 w dniu 2016-08-30 15:15:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1947
Wiktor24
Cześć, mam 22 lata i ginekomastie. Rozmiar powiedzmy spore C po obu stronach. Moj chirurg stwierdził że usunie ze środka gruczol, tluszcz i tyle, na moje pytanie o skore mowi :ale reszta skóry sie wchlonie z czasem. Pytanie brzmi: czy komuś z was zostala luzna skóra po zabiegu i trzeba było ciąć znowu i poprawić ? Pozdrawiam




a co w wieku 22 lat chcesz odcinać sobie nadmiar skóry i robić blizny na szerokość całej klaty?

''Nieważna meta liczy się sam bieg...''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Lekarz stwierdził gineko plus lipo. Jak jest z wchłanianiem tej skóry?? Ile to trwa? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Ćwiczenia zacząłem od czerwca, tzn areoby, 14 czerwca miałem zabieg i nawet wtedy ćwiczyłem, tzn po zabiegu. Szybkie marsze etc. Na siłownie poszedłem w sierpniu więc półtora miesiąca. Ale pompki wcześniej zacząłem robić. Kwestia indywidualna. Każdy kuruje się inaczej, jeden szybciej drugi wolniej. A co do masowania, to nie wiem nawet kiedy. Po prostu zauważyłem. Przez długi czas nie zwracałem na sutki uwagi, bo miałem inne ciekawsze rzeczy do robienia. To tak samo jak nie wiem w którym momencie schudłem 8 kg. Po prostu któregoś dnia patrzę i faktycznie, zeszczuplalem xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium