SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Matlip wrzuć fotki zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 95
Matlip1997
Cześć. Miałem zabieg 6 tygodni temu właśnie wczoraj był ostatni dzień noszenia opaski i mam takie pytanie czy jeszcze klata może ulec poprawie czy to co teraz widzę to efekt końcowy? Bo nie ukrywam że w 100% nie jestem zadowolony. Ogólnie jest dużo lepiej ale tak jakby klata nie jest do końca płaska jak sobie wyobrażałem i sutki są nadal odstające. W mniejszym stopniu ale jednak są


gdzie robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Dokladnie pokaż fotki to ocenimy


Zmieniony przez - Dawid7255 w dniu 2022-12-28 21:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
dziwne, bo nawet rylski jak robił to wiele miesięcy było widać super efekt, a tym bardziej na początku efekt jest zaj**isty wiec musiał ci ktoś sp******ić robote
2

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Klata będzie się zmieniać nawet do kilku miesięcy po zabiegu przynajmniej lekarze tak twierdzą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 59
Robiłem w Krakowie a dokładnie Zabierzów dr ciesinski. Zdj przed niestety nie mam ale były one trochę bardziej sterczące







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Według mnie nie jest źle, resztę musisz sam wypracować, siłka dieta
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Tyle to nic nie kombinuj bo przekonambinujesz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
moim zdaniem, po prostu wyciął ci gino bez liposukcji, wiec zeby sie przekonac czy zabieg został dobrze zrobiony, musisz zredukowac zeby zobaczyc ci tłuszcz z cyca ci zniknie, jeśli nie to masz problem xD

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Dokładnie wyciął ci same gino ,bo żadnej liposukcji odsysania tłuszczu nie powinno się robić, teraz wszystko leży w twoich rękach jak to będzie wyglądać,masz szczęście że trafiłeś na normalnego chirurga który nic ci nie odsyłał, ja jestem po liposukcji u rylskiego i to jest dramat ,jedna strona wieksza od drugiej,fale Dunaju na klacie. TY masz wszystko równe wiec teraz wszystko zależy od ciebie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium