SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1834
Co myślicie o tym? To, że mam ginekomastię, to nie mam wątpliwości. Czy to gruczołowa czy lipo? Jakiś czas tamu miałem usg i dowiedziałem się, że niby nie ma gruczołu... ale jakoś mi to nie wygląda, przy dotyku taż jakby wyczuwalnego coś twardsze - jakby tkanka gruczołowa. Czy to wygląda beznadziejnie i czas szybko się tego pozbyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1834
Benedykt79
Co myślicie o tym? To, że mam ginekomastię, to nie mam wątpliwości. Czy to gruczołowa czy lipo? Jakiś czas tamu miałem usg i dowiedziałem się, że niby nie ma gruczołu... ale jakoś mi to nie wygląda, przy dotyku taż jakby wyczuwalnego coś twardsze - jakby tkanka gruczołowa. Czy to wygląda beznadziejnie i czas szybko się tego pozbyć ?














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1834
Benedykt79
Benedykt79
Co myślicie o tym? To, że mam ginekomastię, to nie mam wątpliwości. Czy to gruczołowa czy lipo? Jakiś czas tamu miałem usg i dowiedziałem się, że niby nie ma gruczołu... ale jakoś mi to nie wygląda, przy dotyku taż jakby wyczuwalnego coś twardsze - jakby tkanka gruczołowa. Czy to wygląda beznadziejnie i czas szybko się tego pozbyć ?





















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Teoretycznie jeżeli jest to ginekomastia gruczołowa (a wydaje mi się, że jest) to na USG będzie widać. Ginekomastia jest dużych rozmiarów i myślę, że zabieg to najlepsze wyjście w tej sytuacji, ale na początku proponowałbym pozbyć się nadmiaru tłuszczu i dopiero później decydował się na zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie tym bardziej że jest jej bardzo dużo i jest co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 749
Witam mial ktos z was zabieg wyciecia gruczolu bez liposukcji ? Bo ja mialem robiony taki zabieg i klatka mi dalej troche wisi i niewiem czy to wszystko dojdzie do siebie i czy klatka bedzie plaska. Chirurg zapewnial mnie ze nie zrobi mi liposukcji gdyz klatka bedzie brzydka bo wklesnie do srodka i niewiem co teraz o tym myslec. Jestem po zabiegu 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Ja miałem dwa pierwsze zabiegi bez liposukcji i nic nie wisiało. Dużo zależy od tego jaki masz poziom BF. Ja wychodzę z założenia, że jeżeli jesteś zatłuszczony to najpierw powinno się zrobić redukcję na maksa, a dopiero później zabieg. Wtedy efekty są o wiele lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 749
Tak to wyglada. Az tak mocno otluszczony nie jestem. Zdaniem chirurga to wszystko dojdzie do siebie po 3 miesiacach. Ale jakos niechce mi sie w to wierzyc ze nagle klatka sie podniesie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 749
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Hej ,trzeci tydzień po usunięciu ginekomastii u dr Rylskiego .


Mam takie pytanko ,czy kamizelkę uciskowa nosić na gołe sutki już?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium