SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Wracając do tematu J plazmy renuvion, jak już wspomniałem wcześniej nie używam, nie mam doświadczenia w stosowaniu, można znaleźć filmy jak wyglada zabieg w tym w trakcie ginekomastii. Zniechęcają mnie jednak do wypróbowania rekomendacje FDA
FDA Warns Against Use of Renuvion/J-Plasma Device for Certain Aesthetic Procedures: FDA Safety Communication
Nie zalecają używania do obkurczenia skóry. Cytuję
The FDA has received reports describing serious and potentially life-threatening adverse events after the device was used for aesthetic skin procedures. Reported events include second- and third- degree burns, infection, change in skin color, scars, nerve damage, significant bleeding, and air or gas accumulation under the skin, in body cavities, and in blood vessels. In some cases, adverse events required treatment in an intensive care unit (ICU).
Może warto poczekać az przebadają potencjalne ryzyko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 470
Dzięki Adminom za zrobienie kolejny raz porządku z Xdemon, tylko tu zaśmiecał. Eozeon nie przedstawiaj się, nie podawaj nazwy gabinetu/kliniki. Stracisz (według mnie) wiarygodność. A fajnie by było gdyby tacy jak Ty zaglądali tu czasem :)


Zmieniony przez - Boobs w dniu 2023-05-04 22:41:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2569
Eozeon
Wracając do tematu J plazmy renuvion, jak już wspomniałem wcześniej nie używam, nie mam doświadczenia w stosowaniu, można znaleźć filmy jak wyglada zabieg w tym w trakcie ginekomastii. Zniechęcają mnie jednak do wypróbowania rekomendacje FDA
FDA Warns Against Use of Renuvion/J-Plasma Device for Certain Aesthetic Procedures: FDA Safety Communication
Nie zalecają używania do obkurczenia skóry.



Faktycznie, przedstawione przez Ciebie rekomendacje FDA są bardzo niepokojące w przypadku pacjenta rozważającego taką terapię. Chociaż pewnie każda inna procedura, np. liposukcja, ma także przypadki podobnych lub nawet identycznych powikłań w swoim przebiegu i wiąże się z większym lub mniejszym ryzykiem.
Eozeon, być może masz w swoim środowisku znajomych/przyjaciół specjalistów, którzy stosują tą technologię. Ciekawe byłoby poznać opinie praktyków ją stosujących.

Zmieniając temat, wątek w którym jesteśmy obserwuję od bardzo dawna i bardzo bym sobie i wszystkim pozostałym życzył, żeby toczył się on w konwencji merytorycznej dyskusji i wymiany wiedzy oraz doświadczeń jaka ma miejsce między innymi z użytkownikiem Eozeon. Dajcie już Panowie spokój temu Rylskiemu, każdy potencjalny pacjent zdążył już sam sobie wyrobić opinię o jego usługach. Ciągnięcie tego tematu od kilkunastu/kilkudziesięciu stron staje się męczące i niczego nowego do sprawy nie wnosi.

Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 354 dni Przeczytanych tematów 269
Jakie miejsca/lekarzy w Poznaniu polecacie do usunięcia ginekomastii/lipomastii (raczej gino), cena nie gra roli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Zazwyczaj niestety jest tak, że jak w trakcie pokwitania przetrwają powiększone gruczoły to przerasta tez tkanka tłuszczowa okologruczolowa. Jeżeli nie są to „piłeczki” u szczupłego mężczyzny po sterydach to w większości przypadków trzeba się pozbyć otaczającego gruczoł nadmiaru tłuszczu, żeby nie było stożka z brodawki po zabiegu wiec raczej bierz pod uwagę miejsca w których robią tez liposukcję. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 119
A czy zawsze konieczne jest usunięcie całego gruczołu jeśli osoba nie bierze koksu i nie zamierza brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Zazwyczaj usuwa się niemal doszczętnie gruczoł, to znaczy zostawia się cienki 1-2 mm fragment pod brodawka , zeby nie doszło do martwicy brodawki. Są ośrodki w których zostawia się około 5-6mm zeby nie zapadło się miejsce po wycięciu gruczołu, ja przesuwam tkankę tłuszczową. Nie miałem nigdy nawrotu.
W niektórych ośrodkach ścina się wyłącznie nadmiar gruczołu np sheverem bez wycinania całego gruczołu, ale nie stosowałem tego nigdy, jakoś nie wyobrażam sobie usunąć np 30%gruczolu i tyle, ryzyko nawrotu, krwawienia wydaje się zbyt duże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 354 dni Przeczytanych tematów 269
No właśnie, bardzo chiciałbym uniknąć nawrotów/powikłań, ponawiam więc pytanie czy jest w Poznaniu lub okolicach jakieś pewne miejsce na tego rodzaju zabieg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 119
A jak się miewa sprawa tz kraterów po Gino i nie równości po liposunkcji czytałem że do pewnego stopnia z czasem się same wyruwnóją przez naprężenie skóry ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 131
Postanowiłem usunąć to g****, operacja pod koniec czerwca. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to pod koniec lipca (albo wcześniej jak się zagoi szybciej) wrzucę zdjęcia oraz klinikę gdzie wykonam operację :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium